خانه » خبری و خواندنی » اخبار چهره ها » مهمان جنجالی علی ضیا اجازه حضور در برنامه را پیدا نکرد!
 

 

مهمان جنجالی علی ضیا اجازه حضور در برنامه را پیدا نکرد!

علی ضیاء مجری برنامه‌«امشب» گفت که مهمانی که قرار بوده دوشنبه‌شب ۲۲ تیر در این برنامه حاضر شود بنا بر صلاحدیدها امشب در این برنامه حضور نخواهد داشت.
مهمان جنجالی علی ضیا اجازه حضور در برنامه را پیدا نکرد
مهمان جنجالی علی ضیاء

مهمان جنجالی علی ضیا اجازه حضور در برنامه را پیدا نکرد!

download (10)

مهمان جنجالی علی ضیا اجازه حضور در برنامه را پیدا نکرد!

از چند روز پیش این خبر منتشرشده بود که قرار است احمدرضا درویش کارگردان فیلم «رستاخیز» و تعدادی از عوامل فیلم میهمان برنامه «امشب» علی ضیاء شوند.
علی ضیاء در ابتدای برنامه امشب گفت که بنا بر صلاحدیدها امشب در خدمت میهمانانی که قرار بود در این برنامه باشند نیستیم و حضور آن‌ها به برنامه دیگری موکول شده است.
علی ضیاء افزود:«مهمان‌های امشب ما همان‌هایی بودند که اسمشان در خبرگزاری‌ها بود اما گفتند که نیایند و ما هم گفتیم چشم.»

علی ضیاء که میهمانان برنامه دوشنبه‌شبش بنا بر صلاحدید مدیران سیما در برنامه «امشب» حاضر نشده بودند، در طول این برنامه چند بار به شوخی درباره این موضوع و خط قرمزهای صداوسیما صحبت کرد.
او که در ابتدای برنامه به دلایل حضور نیافتن میهمانانش اشاره‌کرده بود، در بخشی از برنامه بجای گفتن «اپلیکیشن‌های موبایل» گفت «نرم‌افزارهای تلفن همراه» و بعد خطاب به مخاطبان برنامه گفت: «چیزهایی که شما الآن دارید در ذهنتان به آن‌ها فکر می‌کنید، من هم بلد هستم، اما اگر الآن روی آنتن بگویم خیلی بد می‌شود.»

اشاره علی ضیاء احتمالاً به دستورالعمل‌هایی است که استفاده از کلمات و عبارات غیرفارسی را برای مجریان صداوسیما ممنوع کرده است.

او که میزبان یک کارشناس مذهبی بود در میانه‌ی گفت‌وگو با میهمانش گفت که من از فضای بحث خیلی راضی هستم، اگر مدیران هم رضایت دارند که ادامه بدهیم، اما اگر راضی نیستند یک اس ام اس بزنند تا متوجه بشویم.

مهمان جنجالی علی ضیا اجازه حضور در برنامه را پیدا نکرد!

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>