خانه » خبری و خواندنی » نگرانی بازیگر همجنسباز از اوضاع ایران + برو فکر خودت باش بابا
 

 

نگرانی بازیگر همجنسباز از اوضاع ایران + برو فکر خودت باش بابا

به گزارش جام جم سیما ، روزنامه قانون نوشت: همانطور که می‌دانید آقای لئوناردو دی کاپریو که تا سال قبل به عنوان «تایتانیک» در کشور ما شناخته شده بود و یکی دو سال است به عنوان «همون که خرس مورد عنایت قرارش میده» در کشور شناخته می‌شود در صفحه اینستاگرام خود عکسی از دریاچه ارومیه گذاشته و نسبت به خشک شدن آن ابراز تاسف کرده است. حدود پنجاه هزار کامنت هم به دست هموطنان غیورمان در صفحه ایشان ثبت شده که عمدتا تشکر کرده‌اند. پیش بینی می‌کنیم اگر روند کامنت گذاری ادامه داشته باشد

نگرانی آقای بازیگر از اوضاع ایران + برو فکر خودت باش بابا

635893405215536411

نگرانی آقای بازیگر از اوضاع ایران + برو فکر خودت باش بابا

به گزارش جام جم سیما ، روزنامه قانون نوشت: همانطور که می‌دانید آقای لئوناردو دی کاپریو که تا سال قبل به عنوان «تایتانیک» در کشور ما شناخته شده بود و یکی دو سال است به عنوان «همون که خرس مورد عنایت قرارش میده» در کشور شناخته می‌شود در صفحه اینستاگرام خود عکسی از دریاچه ارومیه گذاشته و نسبت به خشک شدن آن ابراز تاسف کرده است. حدود پنجاه هزار کامنت هم به دست هموطنان غیورمان در صفحه ایشان ثبت شده که عمدتا تشکر کرده‌اند. پیش بینی می‌کنیم اگر روند کامنت گذاری ادامه داشته باشد در روزهای آینده شاهد این کامنت‌ها باشیم:

– hello leo! I am Iranian. You said flower. Your mouth ra bayad take gold. (ترجمه برای دوستانی که انگلیسی‌شون خوب نیست: سلام لئو. من ایرانی‌ام. گل گفتی! دهنتو باید طلا بگیرن)

– tank you Leonardo davinci. You are great naghash

– honey1372 @ دوستان لطفا فحش ندین! لئو به این حرف‌ها گوش نده. لطفا اگه رفتی تو گوگل ترنسلیت که اینها رو ترجمه کنی دست نگه دار. ما ایرانی‌ها مردمی صلح طلب هستیم.

– amir_amme@ فحش می‌دیم خوب می‌کنیم. هر کی به ایران گل بزنه عاقبتش همینه!

– داداش اون لئو مسی بود. این لئو دی کاپریوئه.

– amir_amme akh akh. Sorry. we love you leo@

– زمین در کرج، معاوضه با آپارتمان

– پراید مدل ۸۴ … دو لکه رنگ. کاپوت تعویض. موتور پیاده. تصادفی. بدون در (در حد صفر)

– میترا می‌دونم اینجایی! من دیگه اون قاسم سابق نیستم. اگر کامنت مرا می‌خوانی به خانه برگرد.

– khers_grizzly @ خرس فقط گریزلی

(در ۵۶ کامنت بعدی یک نزاع نژادی بین خرس‌های خاکستری، پاندا و گریزلی در می‌گیرد و خرس‌ها با ذکر خاطراتی از اقوام طرف مقابل سعی می‌کنند برتری نژادی خود را ثابت کنند.)

– لئو تا ویدیوی گریه‌ات برای دریاچه ارومیه رو نذاری و اسم دریاچه ارومیه رو روی سه ناحیه‌ات تتو نکنی ما باور نمی‌کنیم دلت برای ما می سوزه.

– چرا نمیشه؟ /- دوستان توجه کنید. ادمین پیج آقای دی کاپریو اعلام کرده اگه کامنت‌ها به صد هزار برسه دریاچه ارومیه پر میشه، هم ایرانی‌ها به عنوان بهترین مردم جهان گزینش میشن، هم دی کاپریو خودشو با طناب خفه می‌کنه. زود باشید. وقت نداریم. خیلی دیره!

نگرانی آقای بازیگر از اوضاع ایران + برو فکر خودت باش بابا

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>