خانه » خبری و خواندنی » اعتماد به نفس دو خانم باحال!!! + عکس
 

 

اعتماد به نفس دو خانم باحال!!! + عکس

هدف ما این بود که نشان دهیم فرقی ندارد اندام شما چقدر متناسب و یا بد ریخت باشد آنچه مهم است غلبه بر ترس و قدرت ریسک پذیری است که اکثر خانمها از آن گریزانند. ما امیدواریم این کار ما الهام بخش دیگر زنان در سراسر دنیا باشد.هردوی این بانوان عکاس هستند. آنها معتقدند پرش از ارتفاع شجاعتی به انسان میدهد که میتواند با هر مشکلی روبرو شود.

اعتماد به نفس دو خانم باحال!!! + عکس

0.262029001352638627_parsnaz_ir

اعتماد به نفس دو خانم باحال!!! + عکس

پرش از هواپیما و سقوط آزاد برای هرکسی ممکن است ترسناک و هیجان انگیز باشد به همین دلیل دو خانم شجاع به نامهای جنیفر هافمن ۳۳ ساله و ماریسا گالوگز ۳۲ ساله برای تشویق خانمها به مقابله با ترس خود اقدام به پرش از هواپیما و سقوط آزاد کردند اما نکته جالب این جاست که این خانمها نه تنها از لباس مخصوص استفاده نکردند بلکه تنها لباس زیر به تن داشتند.به گزارش پارس ناز در این پرش ۵ خانم دیگر هم آنها را همراهی کرده اند.

آنها تصاویر جالب و عجیبی از این پرش ثبت کردند. این دومین تجربه سقوط آزاد این خانمها محسوب میشود. یکی از آنان در این رابطه میگوید: هدف ما این بود که نشان دهیم فرقی ندارد اندام شما چقدر متناسب و یا بد ریخت باشد آنچه مهم است غلبه بر ترس و قدرت ریسک پذیری است که اکثر خانمها از آن گریزانند. ما امیدواریم این کار ما الهام بخش دیگر زنان در سراسر دنیا باشد.هردوی این بانوان عکاس هستند. آنها معتقدند پرش از ارتفاع شجاعتی به انسان میدهد که میتواند با هر مشکلی روبرو شود.

اعتماد به نفس دو خانم باحال!!! + عکس

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>