خانه » خبری و خواندنی » اخبار چهره ها » مهران مدیری و دستاورد جدیدش + از مهران مدیری بعید بود!!!
 

 

مهران مدیری و دستاورد جدیدش + از مهران مدیری بعید بود!!!

وی در  ابتدا درخصوص فیلم های کمدی فعلی روی پرده سینماها گفت: من هنوز «من سالوادور نیستم» را ندیده ام اما «۵۰ کیلو آلبالو» بسیار فیلم بد و عقب افتاده ای است! و فکر می کنم تبلیغات بالای فیلم ها در ایام عید در رسانه های مختلف و فروش بالای آنها، تداوم زیادی نخواهد داشت.دورهمی هیچی نیست فراستی در ادامه با اشاره به برنامه طنز «دورهمی» مهران مدیری گفت: آقای مهران مدیری – که قبلا موقعیت های طنز خوبی خلق می کرد – جدیدا یک شویی در تلویزیون می گذارد که واقعا هیچی نیست!

 

مهران مدیری و دستاورد جدیدش + از مهران مدیری بعید بود!!!

 

download (9)

 

مهران مدیری و دستاورد جدیدش + از مهران مدیری بعید بود!!!

 

مسعود فراستی منتقد سینما شب گذشته در برنامه هفت، نقدهایی را به فیلم ۵۰ کیلو آلبالو و برنامه دورهمی وارد کردند که در ادامه خواهید خواند.

انتقاد فراستی به دورهمی و ۵۰ کیلو آلبالو

به گزارش ویکی جوان در ادامه برنامه هفت نیز مسعود فراستی به صراحت به انتقاد از برنامه “دورهمی” مهران مدیری پرداخت که به دلیل کپی برداری از یک برنامه هندی به نام “شبهای کمدی با کاپل” گلایه مخاطبان را موجب شده است. این منتقد درباره “۵۰ کیلو آلبالو” هم نظر مساعدی نداشت.

۵۰ کیلو آلبالو فیلم عقب افتاده ای است

وی در  ابتدا درخصوص فیلم های کمدی فعلی روی پرده سینماها گفت: من هنوز «من سالوادور نیستم» را ندیده ام اما «۵۰ کیلو آلبالو» بسیار فیلم بد و عقب افتاده ای است! و فکر می کنم تبلیغات بالای فیلم ها در ایام عید در رسانه های مختلف و فروش بالای آنها، تداوم زیادی نخواهد داشت.

دورهمی هیچی نیست

فراستی در ادامه با اشاره به برنامه طنز «دورهمی» مهران مدیری گفت: آقای مهران مدیری – که قبلا موقعیت های طنز خوبی خلق می کرد – جدیدا یک شویی در تلویزیون می گذارد که واقعا هیچی نیست!

وی ادامه داد: مدیری راه می رود بدون آنکه دلیل داشته باشد. مدام می گوید مردم در شمال جوجه سیخ می زنند خب که چی؟ خنده ندارد. اینها فریب است.

 

 

مهران مدیری و دستاورد جدیدش + از مهران مدیری بعید بود!!!

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>