خانه » خبری و خواندنی » اخبار چهره ها » زنان زیبای جهان + فهرست زنان زیبای جهان + انتخاب زنان زیبای جهان
 

 

زنان زیبای جهان + فهرست زنان زیبای جهان + انتخاب زنان زیبای جهان

یا مثلا مونیکا بلوچی تقریبا همه موارد را دارد ولی یه نکته ای خیلی حائز اهمیت هست و آن این هست که برخلاف مردم شرق دنیا که بلندی قد خیلی مورد اهمیت هست مردم غرب دنیا مخصوصا فیلم سازهاشان اصلا قد بلندی براشون مهم نیست اتفاقا دنبال زنی هستند که اندام متوسط و هیکلش از نوع چاقی زنانه باشه مانند مرلین مونرو و سوفیا لورن و نانسی

 

زنان زیبای جهان + فهرست زنان زیبای جهان + انتخاب زنان زیبای جهان

 

marilyn_monroe_5

زنان زیبای جهان + فهرست زنان زیبای جهان + انتخاب زنان زیبای جهان

 

زنان زیبای جهان بر چه اساسی انتخاب میشوند؟
۱- زیبای چهره
۲- زیبایی اندام
۳- روسپی گری
۴- موقعیت سیاسی
و متاسفانه در این دنیای مادی بی رحم امروز باید بگویم که گزینه سوم از همه مهم تر هست یعنی اگر زنی هیچکدام از این چهار مورد را به غیر از مورد سوم نداشت بازهم زیبا محسوب میشود.
حالا اگر یه بازیگری پیدا بشه که تمام این موارد را باهم داشته باشه خیلی مورد احترام هست مثال مرلین مونرو
تا حالا کسی نیامده همه اینها را باهم داشته باشه
مثلا انجلینا جولی و آیشواریا مورد ۲ را ندارند
همه ما مورد یک را فقط برای زیبایی در نظر میگیریم برای همین وقتی به یکی میگویند زیبا تعجب میکنیم میگیم کجاش زیباست
برای مثال آن هاتاوی را هر که دیده بود تعجب کرده بود که کجاش خوشگله ؟ خیلی قیافه اش معمولیه . بخاطر موارد دیگه هست
در سینمای خودمون هم در فیلم دایره زنگی به شیرین میگفتن خشگل یا در فیلم دختر میلیاردر به اون دختر پولداره میگفتند زیبا یا در فیلم سوپر استار به فتانه ملک محمدی میگفت زیبا (ولی در صورتی که هر سه این بازیگران قیافه معمولی داشتند) میدانید دلیلش چی بود؟
مورد ۳ بود که خیلی مخفی بیان شد
یا مثلا مونیکا بلوچی تقریبا همه موارد را دارد ولی یه نکته ای خیلی حائز اهمیت هست و آن این هست که برخلاف مردم شرق دنیا که بلندی قد خیلی مورد اهمیت هست مردم غرب دنیا مخصوصا فیلم سازهاشان اصلا قد بلندی براشون مهم نیست اتفاقا دنبال زنی هستند که اندام متوسط و هیکلش از نوع چاقی زنانه باشه مانند مرلین مونرو و سوفیا لورن و نانسی . از دیدگاه آنها این زنی که قدی بین ۱۶۰ تا ۱۶۵ و هیکل زنانه داشته باشد استاندارد ترین زن هست. برای همینه که امثالی مثل نیکول کیدمن و کیت وینسلت با اینکه چاقی زنانه دارند ولی بخاطر اینکه قدشان کمی بلند هست بخصوص نیکول کیدمن خیلی در چشم نیستند این نیکول کیدمن که چند بار رفته تا اجازه بهش بدهند بازی کند.
از حضرت امیر مومنان روایتی میخواندم که فرمودند برای ازدواج زنی را انتخاب کن که اندام متوسط چشم درشت و پوستی گندمگون داشته باشد واقعا جای تاسف هست که ما که شیعه حضرت علی هستیم به این روایت ها اهمیت ندهیم اما آنها از ما جلو بزنند و از این روایات در مسیر غیر خدایی و کثیف استفاده کنند خود حضرت علی فرمودند مبادا کافران در عمل به دین شما از شما پیشی بگیرند. الان هر کی هرجا میره خواستگار میگه دختر قد بلند میخوام آخه قد بلندی با کفش پاشنه بلند حل میشه حتما حضرت علی یک چیزی میدانستند که گفتند قد متوسط بهترین استانداره.

 

 

زنان زیبای جهان + فهرست زنان زیبای جهان + انتخاب زنان زیبای جهان

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>