خانه » آرایش و زیبایی » کاربردهای جاروبرقی+خانه ی خود را به طور حیرت آوری خوشبو کنید.
 

 

کاربردهای جاروبرقی+خانه ی خود را به طور حیرت آوری خوشبو کنید.

 

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که از جارو برقی به غیر از جارو کردن کف اتاق و مبلمان چه استفاده های بهینه ی دیگری هم می توان کرد؟ در ادامه چند مورد از کاربردهای حیرت آور جارو برقی برای خوشبو کردن خانه، تمیز کردن وسایل آشپزخانه، رفع بو ی بد از لوازم خواب و فرش، برطرف کردن رد وسایل بر روی فرش و ….. آمده است پس در ادامه با کدر همراه شوید. 

کاربردهای جاروبرقی+خانه ی خود را به طور حیرت آوری خوشبو کنید.

خانه ی خود را به طور حیرت آوری خوشبو کنید.

جاروبرقی

یک گلوله ی پنبه ای را آغشته به اسانس و یا عطر مورد علاقه ی کنید و آن را در کیسه ی جارو برقی خود بیندازید. همانطور که با جاروبرقی خلاء ایجاد می کنید، عطر و بوی آن به آرامی آزاد  خواهد شد و هوا را خوشبو می کند. این راه بهترین روش برای خوشبو کردن اتاق می باشد.

مواد حساسیت زا را از خانه خود دور نگه دارید.

جاروبرقی

هنگام فصل باز کردن پنجره ها، طاقچه های پنجره ها و شیشه های آن ها  نقاط مملو از گرده و گرد و غبار هستند. با استفاده از ابزار قلم مو جارو برقی خود مسیر پنجره و درب ها را قبل از این که این مواد حساسیت زا به خانه راه پیدا کنند و همه گیر شوند تمیز کنید. با استفاده از همان ابزار می توان با یک حرکت عقب و جلو روی شیشه ی بیرونی پنجره نیز بکشید. این کار را به صورت هفتگی تکرار کنید.

با استفاده از یخ فرورفتگی های فرش را بلند کنید.

یخ

هنگام مرتب کردن مبلمان احتمالا با ظاهر زشت فرورفتگی های جای میز و صندلی ها روی فرش روبرو شده اید. در این محل ها تکه های یخ را قرار دهید و صبر کنید تا آنها ذوب شوند. آب الیاف فرش را به شکل اصلی خود باز می گرداند. خلاء زیاد ناشی از جارو برقی نقاط مرطوب را بیش از پیش به حالت راست و ایستاده ی خود باز می گرداند.

FILTER LINT ماشین لباسشویی خود را با جاروبرقی تمیز کنید.

ماشین لباسشویی

برای تمیز کردن فیلتر لینت ماشین لباسشویی می توانید از وصل کردن برس خلا جاروبرقی استفاده کنید. در پایان کار با وصل کردن ابزار شکاف خلاء به جارو برقی و با حرکت جلو و عقب هر پرز باقی مانده در حفره پرز دستگاه را تمیز کنید.

بوی بد وسایل خواب را با کمک جاروبرقی از بین ببرید.

بالش

جذب بو بر روی هر کدام از کالاهای خواب مانند بالش یا تشک و کالاهایی نظیر فرش و مبلمان و کوسن توسط ماشین لباسشویی غیر ممکن است، کمی جوش شیرین روی محلی که قصد تمیز کردن آن را دارید بریزید و اجازه دهید آن به مدت ۳۰ دقیقه بماند. با استفاده از خلاء جاروبرقی گرد و غبار، خاک، و پودر جوش شیرین را تمیز کنید. این نیز از دیگر کاربردهای درخشان جوش شیرین به حساب می آید.

تمیز کردن لوازم آشپزخانه با کمک جاروبرقی

آشپزخانه

برای نگه داشتن یخچال و فریزر خود مانند شکل بالا، باید نه تنها داخل آن را تمیز کنید، بلکه بیرون آن را هم باید تمیز نمایید. یخچال ها و فریزرها به گونه ای ساخته شده اند تا گرد و غبار و پرز به سختی به کویل کندانسور پشت آن ها می تواند برسد. با وجود این ساختار باعث بیش از حد گرم شدن دستگاه و خراب شدن آن می شود. برای حذف این مشکل، یخچال و فریزر را چند سانتی متر از دیوار با فاصله قرار دهید و سیم پیچ آن را به طور کامل با جاروبرقی تمیز کنید. در پایان پس از تمیز کردن کل دستگاه با جارو آن را به شکل قبل خود قرار دهید.

تمیز کردن صفحه کلید با کمک جاروبرقی

صفحه کلید

به طور کامل صفحه کلید کامپیوتر را تمیز کنید. ابتدا برای خارج شدن خرده آشغال ها آن را وارونه کنید و سپس با وصل کردن ابزار شکاف خلاء جاروبرقی خود صفحه کلید خود را از هر گونه خرده آشغال باقی مانده تمیز کنید. برای تمیز کردن لکه های ویژه از یک پنبه ی الکلی و مسواک می توانید منطقه اطراف هر کلید را تمیز کنید. در پایان با استفاده از یک، پارچه بدون پرز صفحه کلید را خشک و گرد و غبار آن را حذف کنید.

گرد و غبار همه چیز را با کمک جارو برقی تمیز کنید.

جاروبرقی

خلاقانه می توانید گرد و غبار را با استفاده از جاروبرقی از روی وسایل مختلف بزدایید. استفاده از برس گردگیری پرده، آباژور، کتاب، عکس، و آینه در هر جایی که گرد و غبار وجود دارد مناسب است،

 

 

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>