خانه » پزشکی و سلامت » علائم بیماری آسم در افراد+درمان آسم درآینده
 

 

علائم بیماری آسم در افراد+درمان آسم درآینده

یک تک مولکول تازه کشف شده که می تواند به درمان آسم کمک کند. این یک خبر خوب برای افرادی است که از بیماری آسم رنج می برند. در ادامه با “زیباجو” همراه باشید. 

مطالعات نشان می دهد که محدود کردن تعدادی از مولکول های خاص می تواند علائم بیماری های تنفسی شبیه آسم را کمتر کند و کم کم منجر به درمان بیماری شود. یافته ها نشان می دهد که محدود کردن فرآوده های اینترلوکین۱ (IL-1) یک نقش مهم در تنظیم ایمنی و واکنش های التهابی مربوط به عفونت بازی می کند و می تواند به راحتی نشانه هایی نظیر مخاط، تورم و انقباض راه های هوایی در ریه ها را تسکین دهد.

download

علائم بیماری آسم در افراد+درمان آسم درآینده

ما دریافتیم که با اضافه کردن یک مولکول خاص اینترلوکین ۱ (IL-1) با استفاده از یک مدل تجربی بیماری آسم، نشانه ها به طور چشمگیری بدتر شد. پاسخ ایمنی آلرژیک، که باعث علائم آسم می شود، یک فرآیند پیچیده است، با بیش از حد فعال شدن به ویژه گلبول های سفید خون ، سلول های T کمکی آلرژن نوع ۲ که نقش مهمی در سیستم ایمنی بدن ایفا می کنند، شروع می شود.

این یافته که مولکول خاص اینترلوکین ۱ IL-1 را درگیر تنظیم تعادل بین سلول های التهابی و ضد التهابی Th2 در سطح نه تنها قابل توجهی دانش پایه ای ما را در زیست شناسی سلولی T افزایش داده است، بلکه یک روش استراتژی بالقوه موثر و جدید برای درمان آسم ارائه داده است.

 

علائم بیماری آسم در افراد+درمان آسم درآینده

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>