خانه » خبری و خواندنی » اخبار گوناگون » بررسی دوربین +گوشی HTC 10+مقایسه HTC 10 با گوشی Galaxy S7
 

 

بررسی دوربین +گوشی HTC 10+مقایسه HTC 10 با گوشی Galaxy S7

بررسی دوربین HTC 10،+ گوشی تازه عرضه شده HTC را منتشر کرد و به سرعت آن را در بالاترین سطح دوربین‌ها قرار داد. دوربین این گوشی در کنار دوربین گوشی Galaxy S7 edge قرار گرفت و هر دو گوشی با امتیاز دوربین ۸۸ از ۱۰۰ در رتبه نخست جای گرفتند.هم ترازی دوربین  گوشی HTC10 با دوربین Galaxy S7  .دوربین HTC 10 یک دوربین ۱۲ مگاپیکسل اولتراپیکسلی با سنسور BSI و اندازه‌گیری پیکسل ۱٫۵۵μm است

بررسی دوربین +گوشی HTC 10+مقایسه HTC 10 با گوشی Galaxy S7

HTC-10 Camera ITResan Hamed Feshki

بررسی دوربین +گوشی HTC 10+مقایسه HTC 10 با گوشی Galaxy S7

آزمایشگاه DxOmark بررسی خود از دوربین HTC 10، گوشی تازه عرضه شده HTC را منتشر کرد و به سرعت آن را در بالاترین سطح دوربین‌ها قرار داد. دوربین این گوشی در کنار دوربین گوشی Galaxy S7 edge قرار گرفت و هر دو گوشی با امتیاز دوربین ۸۸ از ۱۰۰ در رتبه نخست جای گرفتند.

عکس‌برداری آرام HTC 10 در نمایش جزئیات، سرعت فوکوس و دقت در تمام شرایط مورد ستایش DXO قرار گرفت. نوردهی و کاهش نویز در نور ضعیف هم خوب ارزیابی شد. البته وایت‌بالانس در تمام تصاویر یکسان بوده و این مساله باعث افزایش روشنایی پیکسل‌های شارپ و گوشه می‌شود.

دوربین فیلم‌برداری نیز در مورد میزان ثبات و وضوح نمره بالا و درمورد وایت‌بالانس خاص و رندر رنگ‌ها نیز نمره قابل قبول دریافت کرد. تنها نقطه ضعف دوربین تقلا در هنگام تکان‌های راه رفتن است که در خروجی فیلم آثاری از تحرک و تغییر در فوکوس مشاهده می‌شود.

دوربین HTC 10 یک دوربین ۱۲ مگاپیکسل اولتراپیکسلی با سنسور BSI و اندازه‌گیری پیکسل ۱٫۵۵μm است و عکاس پشت لنزی با دیافراگم f/1.8 و همچنین یک تثبیت‌گر نوری تصویر قرار می‌گیرد.

بررسی دوربین +گوشی HTC 10+مقایسه HTC 10 با گوشی Galaxy S7

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>