خانه » خبری و خواندنی » اخبار چهره ها » اخراج دختر جوان به خاطر رنگ مو !+عکس
 

 

اخراج دختر جوان به خاطر رنگ مو !+عکس

اخراج دختر جوان به خاطر رنگ مو !+عکس

خبر جنجالی اخراج دختر از مدرسه بخاطر رنگ موی جدیدش

 خبر جنجالی اخراج دختر از مدرسه بخاطر رنگ موی جدیدش ، اسکای نیوز عربی خبر داد: مدیر دبیرستان شولز در ایالت آلاباما در شمال غرب آمریکا، “هیلیگ بلاک” دختر ۱۵ ساله و دانش آموز این مدرسه را در نخستین روز سال جدید تحصیلی به منزل برگرداند زیرا موهایش قرمز رنگ کرده بود.

 

مادر این دانش آموز گفت که دخترش از سال ها پیش تاکنون موهایش را قرمز رنگ می کرده اما تاکنون چنین اتفاقی روی نداده است.مدیر دبیرستان به این دختر گفته بود که رنگ موهایش باعث می شود توجه دیگر دانش آموزان منحرف شود.

 

براساس قوانین مدارس، دانش آموزان حق ندارند موهای خود را به رنگ های غیرطبیعی که باعث جلب توجه می شود، رنگ کنند.به گفته مدیر مدرسه، شمار دیگری از دانش آموزان را به دلیل استفاده از رنگ پرتقالی و ارغوانی برای موهای خود به خانه هایشان فرستاده شده اند.

اخراج دختر جوان به خاطر رنگ مو !+عکس

خبر جنجالی اخراج دختر از مدرسه بخاطر رنگ موی جدیدش

مادر این دانش آموز هم تصمیم گرفت با میانجیگری مدیر سابق مدرسه، مدیر فعلی را به پذیرش بازگشت دانش آموز به مدرسه با حفظ رنگ قرمز موهایش ترغیب کند اما عملی نشد.

 

وی در نهایت مجبور شد وکیل بگیرد. این وکیل هم با نامه نگاری با مدیر مدرسه از وی خواست در تصمیمش تجدید نظر کند و اجازه بدهد دختر دانش آموز با موهای قرمز به مدرسه بگردد اما این اقدامات هم موثر واقع نشد.

 

مدیر مدرسه هم در بیانیه ای گفت که این سیاست را از مدت ها پیش اجرا می کرد و همچنان اجرا می کند.این دختر دانش آموز در نهایت با خودداری از رنگ زدن موهایش، آنها را به رنگ طبیعی زرد باقی گذاشت و توانست به مدرسه برگردد.

اخراج دختر جوان به خاطر رنگ مو !+عکس

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>