خانه » خبری و خواندنی » اخبار چهره ها » شکایت از احسان علیخانی توسط علی امینیان خواننده
 

 

شکایت از احسان علیخانی توسط علی امینیان خواننده

شکایت علی امینیان خواننده پاپ از احسان علیخانی

شکایت از احسان علیخانی توسط علی امینیان خواننده

علی امینیان، خواننده و ترانه سرایی که کلیپی را برای بخش قصاص ماه عسل ۹۳ ساخته بود به دلیل برخی ناملایمات و همچنین تغییراتی که در کلیپش بدون اجازه وی توسط ماه عسل ایجاد شده بود ناچار به شکایت شده است. در ادامه گفتگوی علی امینیان با خبرگزاری مهام نیوز، که پیرامون این مساله انجام شده است را بخوانید.

آغاز ماجرا

در سال ۹۳ حدود یک ماه قبل از ماه مبارک رمضان تصمیم گرفتیم کلیپی درباره بخشش و قصاص آدم ها بسازیم ،به خصوص آن تایمی بود که فردی در شمال لحظه اعدام، مقتول پسرش را بخشیده بود و جامعه تحت تاثیر آن قرار گرفته بود و ما خواستیم کلیپی درباره قضیه بسازیم. با هزینه شخصی خودم و ایده ی خودمان حدود ده میلیون خرج کردیم و کار را انجام دادیم. سپس با ارتباطاتی که داشتیم آن را به آقای علیخانی رساندیم زیرا این کار را با مدیوم صدا و سیما ساخته بودیم و فقط میشد از رسانه ملی پخش شود. چون قالبش مدیوم رسانه ایران بود.

ردپای احسان علیخانی

ما این کلیپ را رساندیم به آقای علیخانی و در روز ۲۵ ماه رمضان سال ۹۳ که موضوع برنامه شان هم درباره قصاص بود آن را پخش کرد بدون اینکه از من و عواملم نامی ببرد و تشکری کند حتی نام ما را از ابتدا و انتهای کار برداشتند.تنها چیزی که از ما بود اعلامیه ای از من وسط کار بود که من مثلا فوت کردم و مادرم میرود برای بخشش قاتل من. تمام شد و بعد از پیگیری های ما عذرخواهی کردند و گفتند وقتشان کم بوده است.

شکایت از احسان علیخانی توسط علی امینیان خواننده

ماه عسل ۹۴ و اینهمه حاشیه؟

این خواننده ادامه می دهد: رمضان ۹۴ آمد و ماه عسل امسال هم پخش شد. برنامه ی ویژه ی عید فطر ماه عسل پخش شد .یکباره دیدم که اقای علیخانی درباره برنامه قصاص پارسال صحبت میکند و میگوید برنامه پارسال ما که درباره قصاص بود از آن استقبال چشمگیری شد و کلی از مردم بخاطر این برنامه از حق قصاص خود گذشتند و ظاهرا برنامه جواب داده بود . به همین خاطر بچه ها روی آن برنامه کار کرده اند و میخواهیم چیزهای دیگری پخش کنیم. یکباره همان کلیپ با صدا و موزیک دیگری پخش شد .کلیپی که من با هزینه شخصی خودم در خانه ساخته بودم به نام دیگری از صدا و سیما پخش شد. ابتدا به خود آقای علیخانی اس ام اس زدم ولی جوابی ندادند. من به قسمت حراست صداو سیما مراجعه کردم و شکایت کردم ولی به هرجا که مراجعه کردم گویا خیلی این اتفاق برایشان عادی بوده و این اتفاق زیاد می افتد. و ظاهرا این قضیه در ایران زیاد قابل پیگیری نیست. من نیز نا امید ایستادم تا ببینم تقدیر چه می شود.

نبرد با غول علیخانی

اصلا به گرفتن حقم امیدوار نیستم . از طرفی هم احسان علیخانی یک قطب شده است و مرجعی هم که زورش به این آدم برسد نداریم و کسی جرات درافتادن با او را ندارد. اگر این اتفاق برای یک فرد بنام تر از من پیش آمده بود مراجع پیگیری میکردند. حق و حقانیت جایی ندارد و هرکس در پی منافع خودش است.

شکایت از احسان علیخانی توسط علی امینیان خواننده

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>