خانه » گردشگری » دانستنی های سفر » آمادگی ۳۲۰ هتل آپارتمان مشهد برای پذیرایی از مسافران نوروزی سال ۹۵
 

 

آمادگی ۳۲۰ هتل آپارتمان مشهد برای پذیرایی از مسافران نوروزی سال ۹۵

رئیس اتحادیه هتل آپارتمان‌داران خراسان رضوی برای نوروز امسال ۳۲۰ هتل آپارتمان در مشهد پذیرای مسافران و زائران نوروزی خواهند بود.

آمادگی ۳۲۰ هتل آپارتمان مشهد برای پذیرایی از مسافران نوروزی سال ۹۵

این تعداد مهمان‌پذیر در شرایط عادی ظرفیت پذیرش بیش از ۳۵ هزار نفر از مسافران و گردشگران را دارد که این رقم در ایام نوروز حدود پنج درصد افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه ارتقای سطح کیفی خدمات با هدف افزایش ماندگاری مسافران بیش از گذشته مورد توجه است، افزود که ظرفیت اسکان در هتل آپارتمان‌ها در شرایط اوج مسافرت‌ها تا ۵۰ هزار نفر در شب نیز قابل افزایش است.

این فعال عرصه گردشگری خراسان رضوی گفت:

نرخ ارائه خدمات به مسافران و گردشگران در نوروز بر اساس نرخ مصوب سال جاری است و از هفتم فروردین سال آینده تا پایان نوروز نیز ۲۰ تا ۴۰ درصد تخفیف در قمیت خدمات هتل آپارتمان‌های استان اعمال می‌شود.

وی تاکید کرد که این اقدام با هدف تشویق و ترغیب مسافران برای سفر به مشهد در هفته دوم تعطیلات نوروزی انجام می‌شود.

آجیلیان با اشاره به اینکه در نوروز ۹۴ میانگین تکمیل ظرفیت هتل آپارتمانها ۷۰ درصد ثبت شده است، بیان کرد که پیش‌بینی می‌شود در نوروز سال جدید میانگین تکمیل ظرفیت واحدهای زیر پوشش به ۸۰ درصد برسد.

نوروز امسال بیش از ۳۹۰ هزار نفر شب ظرفیت اسکان و بیش از ۲۷ هزار نفر شب ظرفیت اسکان اضطراری در استان خراسان رضوی در نظر گرفته شده است.

آمادگی ۳۲۰ هتل آپارتمان مشهد برای پذیرایی از مسافران نوروزی سال ۹۵

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>