خانه » عکس » عکس هنرمندان مرد » خلاصه خندوانه ۲۶ اسفند ۹۴ + خندوانه سری جدید + لب آهنگ احسان کرمی و امیر علی نبویان
 

 

خلاصه خندوانه ۲۶ اسفند ۹۴ + خندوانه سری جدید + لب آهنگ احسان کرمی و امیر علی نبویان

خلاصه خندوانه ۲۶ اسفند ۹۴ + خندوانه سری جدید + لب آهنگ  احسان کرمی و امیر علی نبویان

برنامه با خوانندگی فرمان فتحعلیان شروع شد.

در ادامه شاهد رغابت لب آهنگ بین شرکت کنندگان زیر بودیم:

احسان کرمی (اجرای زیباتری داشت)

امیر علی نبویان

رامبد جوان پس از پایان سری دوم با فرارسیدن ماه های محرم و صفر در صدد ساخت فیلم سینمایی «نگار» در آمد که در کنار آن با طراحی و اجرای دکور بهراد جوان بخت و آغاز سفرهای بهروز بقایی به استانهای ایران کار خود را برای ساخت سری سوم «خندوانه» از استان قزوین آغاز کرد.
در این میان با آغاز سال نو و عید باستانی ۱۳۹۵ رامبد جوان به همراه دیگر دوستان خود از ۲۵ اسفند ماه با اجرایی متفاوت و مهیج تر از همیشه اولین مهمان های نوروزی هر خانه محسوب می شوند.
«خندوانه» با ماهیت و ساختاری که از ابتدا در پیش گرفته است هرشب در ساعت ۲۳ با حضور یک و یا چند مهمان در عرصه های مختلف، اجرای عروسکی «جناب خان»، استنداپ کمدی و سفر های بهروز بقایی به شهر های ایران به روی آنتن شبکه نسیم می رود.
از همین ابتدا باید گفت که برنامه رامبد جوان در حمایت از محیط زیست، فعالیت های کتاب و کتاب خوانی ، ترغیب مردم به دیدن نمایش های موفق و همچنین از همه مهتر صرفه جویی در مصرف آب و استفاده صحیح از منابع طبیعی در صدد بر آمده است.
کمپین هایی مانند قطره قطره، کتابخوانی و خوشحالی همه مردم جهان از ویژه بخش هایی است که جوان با به اجرا در آمدن آن در سری دوم «خندوانه» باز هم این مسیر را در پخش جدید ادامه می دهد و در کنار آن کمپینی ملی را با ساختار و حرفی متفاوت در دستور کار قرار داده است.
«خندوانه» جدای از آنکه در این مدت با ریتم تند و شاد خود در کنار مردم بوده است، توانسته با قرار گرفتن در کنار تمامی اقشار و اقلیت های ایران نام خود را بر سر زبان ها بیندازد و در بخشی کوتاه با سفر به دیگر کشور لبخند را به دیگر مردم جهان هدیه کند.
این برنامه تلویزیونی با دکوری جدید در فصلی نو، میزبان نزدیک به ۵۰۰ نفر در استودیو است که در حال حاضر همزمان ساخت بخش های مختلف و ضبط قسمت های ابتدایی «خندوانه» را انجام می دهند.
خلاصه خندوانه ۲۶ اسفند ۹۴ + خندوانه سری جدید + لب آهنگ  احسان کرمی و امیر علی نبویان

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>