خانه » خبری و خواندنی » اخبار گوناگون » توهین سالومه مجری من و تو به بهرام رادان / عکس
 

 

توهین سالومه مجری من و تو به بهرام رادان / عکس

توهین سالومه سیدنیا مجری من و تو به بهرام رادان

توهین سالومه مجری من و تو به بهرام رادان / عکس

سالومه سیدنیا مجری شبکه ضد انقلابی من و تو بعد از توهین به احسان علیخانی اینبار به سراغ بهرام رادان یکی دیگر از چهره های فرهنگی رفت.

در پی اظهار نظر مجری شبکه ماهواره ای من و تو و انتشار اظهارات بی ادبانه در فیسبوک شخصی خود علیه احسان علیخانی که با حجم بالای اعتراض های مردمی وی را مجبور به حذف این پست کرد،این بار نوبت به بهرام رادان رسید.

این مجری شبکه لندنی که گویا این روزها از فرط بیکاری به تخریب شخصیت های محبوب مردم ایران روی آورده بار دیگر هدایت جریان تخریبی دیگری را علیه هنرمندان در دست گرفت.

ماجرا از این قرار است که بهرام رادان پس از قانونی شدن ازدواج همجنس گرایان در آمریکا در توئیترش مطلبی شائبه دار از این پدیده شوم را منتشر کرد.پس از این اقدام وی بود که روزنامه کیهان خبر مربوط به این مسأله را با تیتر: “رادان: تابوی همجنس‌بازی شکسته شد!” پوشش داد.

توهین سالومه مجری من و تو به بهرام رادان / عکس

در پی نامه‌ ای که بهرام رادان خطاب به اوباما در رابطه با مصوبه همجنس‌بازی صادر کرده بود، وی طی نامه‌ای خطاب به روزنامه کیهان،از مردم ایران عذرخواهی کرد.اما در این بین، سالومه سیدنیا بار دیگر و طی یک سناریوی از پیش تعیین شده مدعی شد که این بهرام رادان نبوده که عذرخواهی کرده و روزنامه کیهان امضای او را جعل کرده است!

این در حالی است که هر دو نمونه امضای بهرام رادان که سالومه در فیسبوک منتشر کرده است در اینستاگرام رادان موجود است و از همه مهمتر اینکه خود بهرام رادان تاکنون خبر کیهان را تکذیب نکرده است.اما نکته جالب اینجاست، که مجری شبکه ضداخلاقی من و تو که خود در تلویزیون حامی همجنس بازان فعالیت دارد،در تکاپوی این است که بهرام رادان را حامی همجنس بازان معرفی نماید.

البته شبکه ماهواره ای من و تو در اقدامی هدفمند با پوشش گسترده اعلام حمایت بهرام رادان از همجنس گرایان و سپس عذرخواهی وی، همسو با رسانه های انگلیسی و آمریکایی مدعی شد که وی تحت فشار مجبور به چنین کاری شده است.

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>