خانه » خبری و خواندنی » اخبار گوناگون » لیلی و مجنون آمریکایی بعد ۷۰ سال بهم رسیدند / عکس
faceshot selfi  

 

لیلی و مجنون آمریکایی بعد ۷۰ سال بهم رسیدند / عکس

لیلی و مجنون آمریکایی بعد ۷۰ سال بهم رسیدند / عکس
ماجرای بهم رسیدن لیلی و مجنون آمریکایی بعد از 70 سال+عکس

ماجرای بهم رسیدن لیلی و مجنون آمریکایی بعد از ۷۰ سال+عکس

اتفاقات عشقی همیشه بخشی از زندگی اشخاصند . شکستهای عشقی و انتظارهای طولانی مدت و گاهی بی سرانجام نیز به گزارش پارس ناز بخشی از این دست اتفاقات عشقی زندگی افرادند . اما انتظار ۷۰ ساله برای رسیدن به عشقی که به خاطر سوء تفاهم به سرانجام نرسیده بود ، وقتی به دیدار و ازدواج منتهی بشود شیرین است .حال در این مطلب از کدر ماجرای واقعی عاشقی پیرمرد ۹۳ را میخوانید که به طرز باورنکردنی پس از ۷۰ سال به معشوقه اش رسید !

ماجرا ازین قرار است که یک سرباز بازنشسته۹۳ ساله آمریکایی بازمانده از جنگ جهانی دوم ، پس از ۷۰ سال برای دیدار محبوب انگلیسی خود عازم استرالیا شد. یک سرباز بازنشسته آمریکایی بازمانده از جنگ جهانی دوم به نام نوروود توماس، ۹۳ ساله، پس از ۷۰ سال و آخرین خداحافظی برای دیدار محبوب انگلیسی خود، جویس موریس، عازم استرالیا شد.

توماس که به‌عنوان یک چترباز در ارتش خدمت می‌کرد، در سن ۲۱ سالگی و پیش از پیاده شدن قوای نظامی در نرماندی با موریسِ ۱۷ ساله آشنا شد. چند ماه پیش از آنکه جنگ بینشان جدایی بیندازد و توماس به نرماندی اعزام شود، آن‌ها بارها باهم ملاقات کردند.

پس از پایان جنگ توماس به زادگاه خود آمریکا بازگشت اما نامه‌نگاری‌شان متوقف نشد و حتی نوروود از محبوبش درخواست کرد به آمریکا بیاید و باهم ازدواج کنند؛ اما موریس به‌گونه‌ای درست متوجه منظور توماس نشد و تصور کرد او عاشق زن دیگری شده است؛ بنابراین دیگر به او نامه ننوشت و سرانجام هر دو با افراد دیگری ازدواج کردند.

همسر آقای توماس سال ۲۰۰۱ از دنیا رفت. خانم موریس هم به همراه همسرش به استرالیا نقل‌مکان کرد اما ازدواجشان پس از ۳۰ سال به بن‌بست رسید و طلاق گرفتند. علی‌رغم گذشت زمان خانم موریس هنوز توماس را فراموش نکرده بود و سال گذشته از یکی از فرزندانش خواست او را از طریق اینترنت پیدا کند. سرانجام پس‌ازآنکه نام توماس را در یکی از مقالات مربوط به نبرد نرماندی در روزنامه‌ای ویرجینیایی پیدا کرد، برای نخستین بار به کمک فرزندانشان از طریق «اسکایپ» باهم صحبت کردند.

ماجرای بهم رسیدن لیلی و مجنون آمریکایی بعد از 70 سال+عکس

به دنبال این ماجرا و مطلع شدن یکی از روزنامه‌های محلی ویرجینیا ((The Virginian-Pilot از داستانشان، یکی از خوانندگان روزنامه کمپینی را برای فرستادن توماس از «ویرجینیا بیچ» به استرالیا و دیدار مجدد محبوبش راه‌اندازی کرد. کمک‌های خیریه سرازیر شدند و خطوط هوایی «ایر نیوزیلند» یکی از بلیت‌های فرست کلاس خود را به آقای توماس و پسرش استیو که در کنارش زندگی و از او پرستاری می‌کند، اهدا کرد.

پیش از شروع این پرواز ۱۶۸۹۸ کیلومتری، توماس به «ویرجینیا پایلوت» گفت: ترجیح می‌دهم در مسیر استرالیا بمیرم تا با فکر «اگر می‌شد» در خانه بنشینم. منتظر دیدن لبخند موریس هستم.آن‌ها ساعت‌ها بعد در آدلاید باهم ملاقاتت کردند. ناگفته نماند خانم موریسِ ۸۸ ساله به دلیل بیماری کم‌کم بینایی‌اش را از دست می‌دهد.

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

A
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>