خانه » خبری و خواندنی » اخبار اقتصادی و سیاسی » ماهیانه ۱۰ میلیون درآمد داشته باشید !!
 

 

ماهیانه ۱۰ میلیون درآمد داشته باشید !!

ماهیانه ۱۰ میلیون درآمد داشته باشید !!

درآمد ماهیانه 10 ميليون تومان با این شغل

درآمد ماهیانه ۱۰ ميليون تومان با این شغل

آگهی های کار یابی همواهر از سوی کارجویان مورد بررسی از لحاظ ساعت کاری و میزان درامد قرار میگیرند . به گزارش کدر در ميان مشاغل آگهي‌شده اين هفته براي يکي از شغل‌ها تا ۱۰ ميليون تومان درآمد ماهانه در نظر گرفته شده است.يکي از عجيب‌ترين مشاغل آگهي‌شده چند روز اخير بازارياب فعال و باانگيزه در زمينه خريد و فروش ملک با درآمد ماهانه ۱۰ ميليون تومان است که آموزش رايگان مسائل حقوقي، پيش‌زمينه ورود به آن است. اين در حالي است که مشاوره املاک و مشاوره در زمينه صنعت ساختمان با درآمد چهار و هفت ميليون تومان رتبه دوم پردرآمدترين مشاغل آگهي‌شده را به خود اختصاص داده‌ است.

فروشنده آقا يا خانم با درآمد پنج ميليون تومان در ماه و در برخي آگهي‌ها از دو تا ۲٫۵ ميليون تومان و همچنين فروش کارت اشتراک، با درآمد سه ميليون تومان همراه با آموزش حرفه‌اي رايگان، بيمه و پورسانت يکي ديگر از مشاغل آگهي‌‌شده پردرآمد چند روز اخير است.

پيک موتوري و راننده با وانت طرح‌دار به ترتيب با درآمد روزانه ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار تومان، راننده خودروهاي سنگين پخش بار در شهرستان و حومه با درآمد ماهانه دو ميليون تومان و همچنين نگهدار کودک و سالمند با درآمد بالاي دو ميليون تومان در ماه نيز جزو پردرآمدترين مشاغل آگهي‌شده اين هفته محسوب مي‌شوند.

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>