خانه » صوتی و تصویری » جشنواره فیلم فجر / نشست خبری فیلم ابد و یک روز
 

 

جشنواره فیلم فجر / نشست خبری فیلم ابد و یک روز

جشنواره فیلم فجر / نشست خبری فیلم ابد و یک روز

نشست خبری فیلم ابد و یک روز در جشنواره فیلم فجر

نشست خبری فیلم ابد و یک روز در جشنواره فیلم فجر

در این قسمت نشست خبری فیلم ابد و یک روز در جشنواره فیلم فجر را برای شما عزیزان قرار داده ایم .

نوید محمدزاده در میان صحبت های شهبازی با کنایه به نقد دیشب مسعود فراستی در برنامه هفت گفت: البته برای برخی ها ایراد گرفتن آسان است که دیشب دیدیم.
نشست خبری فیلم “ابد و یک روز” در جشنواره فیلم فجر ۳۴

به گزارش سیمرغ در روز چهارم جشنواره فیلم فجر و در کاخ جشنواره نشست رسانه ای فیلم “ابد و یک روز” که شب گذشته اکران شد، برگزار شد.

نشست خبری فیلم “ابد و یک روز» با حضور سعید روستایی (کارگردان)، سعید ملکان (تهیه کننده)، پیمان معادی، نوید محمدزاده و پریناز ایزدیار (بازیگران) برگزار شد.علی علایی نیز به عنوان مجری نشست حضور دارد.

در ابتدای نشست رامتین شهبازی به عنوان منتقد گفت: من تصمیم دارم کوتاه صحبت کنم. پس به آقای روستایی بابت این فیلم خوب که ایراد گرفتن ازش سخت است، تبریک می گویم.

نوید محمدزاده در میان صحبت های شهبازی با کنایه به نقد دیشب مسعود فراستی در برنامه هفت گفت: البته برای برخی ها ایراد گرفتن آسان است که دیشب دیدیم.

شهبازی ادامه داد: فیلم “ابد و یک روز” در فضایی میان ناتورالیست و رئالیست قرار دارد و در چنین فیلم هایی انتخاب درست خیلی مهم است که خوشبختانه در این فیلم این اتفاق افتاده و همه چیز سر جای خودش است.

سعید ملکان نیز گفت: از پیمان شادمانفر باید برای این فیلم تشکر کنم چرا که او این فیلمنامه را به من داد و وقتی خواندم بسیار دوست داشتم.عوامل دیگر فیلم هم در سالن حضور دارند و من از ایشان هم تشکر می کنم.

سعید روستایی گفت: من ممنون هستم از لطف دوستانی که بعد از نمایش به من داشتند. من از اول هم به نیت ساخت فیلم بلند وارد سینما شدم و فیلم کوتاه می ساختم.قبل از این یک فیلمنامه دیگری داشتم که قسمت نشد بسازم و به دلایلی آن فیلمنامه برای من کهنه شد و فیلمنامه “ابد و یک روز” را کار کردم و پس از اینکه آقای ملکان فیلم را خواندند خیلی سریع وارد پیش تولید شدیم.

نوید محمدزاده بیان کرد: هر بازیگری باید برای موفقیت ریسک کند و تک و توک در تاریخ سسینما نقش معتاد شاهکار داشتیم و البته بد بازیهای بد هم زیاد داشتیم. نباید هنگام بازی فکر کنیم این نقش را قبلا بهتر بازی کردند و شاید من بد بازی کنم.هرکسی باید کار خودش را انجام دهد ولی من دیگر نقش معتاد بازی نمی کنم و همین یک مورد بود.

سعید روستایی: از ابتدا من این نقش را برای نوید می نوشتم و بیس کار از روی یک مستند شکل گرفته بود که اجازه ساختش فراهم نمی شد.شانس خیلی خوب من این بود که خیلی از بازیگرانی که موقع فیلمنامه برای بازیگری در ذهن من بودند پذیرفتند در این فیلم بازی کنند.

پیمان معادی:من حقیقتا بهانه ای نداشتم که این کار را نپذیرم.نوید محمدزاده یک روز به من گفت امیدوارم من و تو با هم یک فیلم بازی کنیم و دقیقا روز بعدش چنین پیشنهادی به من و نوید شد.در فاصله ای که می خواستم فیلمنامه را بخوانم چند نفر دیگر به من گفتند فیلمنامه سعید روستایی را بخوان و وقتی خواندم خیلی این فیلمنامه و شخصیت را دوست داشتم.حتی در ابتدا فکر می کردم ایشان خودش قبلا معتاد بوده که انقدر خوب این فیلمنامه را نوشته است.سعید روستایی بسیار اهل تعامل بود و خیلی خوب با هم در مورد فیلمنامه بحث می کردیم.

سعید ملکان: متاسفانه ناراحت هستم که جایزه فیلمنامه را از فیلم های اول حذف کردند. این جایزه اتفاقا یک نوع تشویق بود که فیلمنامه نویس های بزرگ با فیلم اولی ها کار کنند.ملکان درباره فیلمسازی و کارگردانی خودش گفت وقتی کارگردانان خوبی چون سعید روستایی داریم دیگر نیازی نیست من وارد فیلمسازی شوم.

پریناز ایزدیار: من در مسیری بودم که ممکن بود سقوط کنم اما به لطف سعید روستایی و سعید ملکان امسال سال خوبی برای من شد.

سعید روستایی درباره افغان بودن خواستگار فیلم گفت: من به هیچ وجه فیلم نمادگرا نساختم و همه چیز همانطوری که دیدید واقعی است.

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>