خانه » خبری و خواندنی » اخبار و حوادث » دستگیری دکتر روانشناسی که نسخه هایش کشنده بود / عکس
 

 

دستگیری دکتر روانشناسی که نسخه هایش کشنده بود / عکس

دستگیری دکتر روانشناسی که نسخه هایش کشنده بود / عکس
دکتری که نسخه هایش مرگبار بود دستگیر شد + عکس
دکتری که نسخه هایش مرگبار بود دستگیر شد + تصاویر
پس از مرگ عده ای بیماران یک دکتر متخصص روانشناس ، ماموران اقدام به تحقیقات تخصصی کرده و پزشک متخلفی که بی رویه داروهای مسکن و آرامبخش تجویز میکرد را دستگیر نمودند .

به گزارش کدر این پزشک به خاطر تجويز بيش از حد مسکن و بنزوديازپاين به بيماران لقب پزشک مرگ را دريافت نموده است.

دکتر روانشناس نارندرا نگارادي اهل جورجيا به خاطر تجويز بيش از حد داروهاي مسکن به بيماران خود لقب پزشک مرگ را از سوي افراد دريافت نموده است.او پس از ان دستگير شد که تعداد ۳۶ تن از بيمارانش فوت نمودند.۱۲ نفر از بيمارانش به خاطر تجويز بيش از حد مسکن جان خود را از دست داده بودند.

نارندرا روز پنج شنبه در محل طبابتش در جونزبورو توسط مامورين شبکه بهداشت و درمان دستگير شد.تعداد ۴۰ نفر از نيروهاي فدرال و مردمي به محل کار دکتر مرگ رفته بودند تا وي را دستگير نمايند

يکي از افرادي که بر اثر تجويز نادرست فوت نمود زن ۲۹ ساله به نام اودري اوستين است که مادر دو فرزند بوده است.راس کار مادر اودري مي گويد دخترم معتاد شده بود و دکترش به راحتي داروهاي مسکن برايش تجويز مي نمود.

دکتری که نسخه هایش مرگبار بود دستگیر شد + عکس

مايکرجيستر پليس ارشد کلايتون در سخناني گفت دکتر روانشناس در چندين سال اخير با تجويز بيش از حد داروهاي مسکن و بنزوديازپاين بسياري از بيماران را به کام مرگ کشانده بود.بسياري از افراد جهت درمان به وي مراجعه مي نمودند اما نمي دانستند با پزشک جاني روبرو هستند

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>