خانه » سرگرمی » بیوگرافی » عکس های اینستاگرام غزل شاکری / بیوگرافی کامل
 

 

عکس های اینستاگرام غزل شاکری / بیوگرافی کامل

عکس های دیدنی غزل شاکری / بیوگرافی کامل

عکس های جدید غزل شاکری + بیوگرافی غزل شاکری

عکس های جدید اینستاگرام غزل شاکری + بیوگرافی غزل شاکری

در این قسمت برای شما عزیزان عکس های جدید اینستاگرام غزل شاکری + بیوگرافی غزل شاکری قرار داده شده است .

عکس های جدید غزل شاکری در اینستاگرام

عکس های جدید غزل شاکری

بیوگرافی غزل شاکری

غزل شاکری بازیگر و طراح صحنه و لباس است. اولین حضور وی در سینما در سال ١٣۶۶ و با ایفای نقش در فیلم «ماهی» به کارگردانی کامبوزیا پرتوی همراه بوده است. از جمله سوابق هنری وی می توان به ایفای نقش در فیلم هایی نظیر «ماهی»(کامبوزیا پرتوی، ١٣۶۶)، «گلنار»(کامبوزیا پرتوی، ١٣۶٧)، «وقتی همه خواب بودند»(فریدون حسن پور، ١٣٨۴) و طراحی صحنه و لباس فیلم های «وقتی همه خواب بودند»(فریدون حسن پور، ١٣٨۴) و «آینه های روبرو»(نگار آذربایجانی، ١٣٨٨) است.

گلنار مثل گلی بود که گفتند پرپرگشته/ شکر خدا دوباره به ده ما برگشته/ قوقولی قولی شادیم، از جور و غم آزادیم/ روزها دیگه سپیدند، شب ها پر از امیدند/ قدقدقدقداقدا شاید کنید آی بچه ها/ عمر غصه سر اومد روزهای بهتر اومد/ درختی خشکیده بودم پیر و پوسیده بودم/ اما حالا بهارم چون که اومد گلنارم/ آیینه بندون کنید، ده رو چراغون کنید…» گلنار، اسمش، شعرهایش، دستمال آبی و کلوچه هایش و… برای خیلی ها هم هنوز پر از خاطرات شیرین و ماندگار است.

 حالا ۲۶ سال از آن سال ها گذشته است اما باز هم اگر گلنار را پخش کنند احتمالا خیلی ها دلشان نمی آید تماشای آن را از دست بدهند. گلنار قصه آن سال ها، الان برای خودش خانمی شده است. دختر ۱۰ ساله ای که الان بعد از خواندن طراحی صنعتی، مشغول انجام طراحی صحنه، طراحی داخلی، آواز و موسیقی و البته بعضی اوقات، بازیگری است. باز هم به بهانه گلنار بودنش به سراغش رفتیم تا بار دیگر ما را ببرد به آن سال های دور، و خاطرات را هم برای خودش و هم برای ما تازه کند.

چی شد که شما برای نقش اول فیلم سینمایی گلنار انتخاب شدید؟

آقای پرتوی سر یکی دو پروژه با خانم طائرپور، مادرم همکاری داشت. در یک بخش از فیلم «ماهی» هم من برای آقای پرتوی بازی کردم. از همان ابتدا که ایشان فیلم نامه گلنار را می نوشت در  کنارش بودم و بعد از آن متوجه شدم من را برای نقش گلنار انتخاب کرده است. در ابتدا خانواده ام چندان موافق نبودند، اما به هر حال ماجرا طوری پیش رفت که من تبدیل به گلنار قصه شدم.

شما در خانواده هنرمندی بزرگ شده اید و خودتان از اول با سینما آشنا بودید، ولی به بازیگری هم علاقه مند بودید؟

فضای سینما، فضای جذابی است و وقتی به من پیشنهاد بازیگری داده شد خیلی دوست داشت. اما در آن زمان که من ۱۰ سال بیشتر نداشتم آدم نمی داند دقیقا چه چیزی می خواهد. برای من آن زمان فضا جذاب و خوشایند بود؛ همین.

نظر مادرتان چی بود؟ اصلا با مادرتان درباره این موضوع که دوست دارید بازیگر شوید حرف زدید؟

من ۱۰ سالم بود. این سن خیلی طوری نیست که بخواهم صحبت کنم. ولی در کل ین حرفه را دوست داشتم. مثلا در مدرسه، تئاتر بازی می کردیم. انشاهایم همیشه خوب بود، اما اینکه من تصمیم گیرنده باشم که می خواهم این نقش را بازی کنم، خیر، در جریان نبودم و بزرگترها خودشان بریده و دوخته بودند. ولی طوری نبود که وقتی به من گفتند بازی کن دوست نداشته باشم. خیلی هم دوست داشتم و استقبال کردم.

عکس های جدید غزل شاکری در اینستاگرام

عکس های جدید غزل شاکری

عکس های جدید غزل شاکری در اینستاگرام

عکس های جدید غزل شاکری

عکس های جدید غزل شاکری در اینستاگرام

عکس های جدید غزل شاکری

عکس های جدید غزل شاکری در اینستاگرام

عکس های جدید غزل شاکری

بیوگرافی غزل شاکری |  تصاویر جدید غزل شاکری |  تصاویر غزل شاکری |  جدید ترین عکس های غزل شاکری |  جدیدترین عکس غزل شاکری |  غزل شاکری |  عکس اینستاگرام غزل شاکری |  عکس جدید غزل شاکری |  عکس غزل شاکری |  عکس های جدید اینستاگرام غزل شاکری |  عکس های جدید غزل شاکری |  عکس های غزل شاکری

عکس های جدید غزل شاکری در اینستاگرام

عکس های جدید غزل شاکری

عکس های جدید غزل شاکری در اینستاگرام

عکس های جدید غزل شاکری

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>