خانه » خبری و خواندنی » اخبار و حوادث » مردی که بخاطر زن صیغه ای دزدی میکرد / عکس
 

 

مردی که بخاطر زن صیغه ای دزدی میکرد / عکس

مردی که بخاطر زن صیغه ای دزدی میکرد / عکس
سرقت خیابانی برای کادو دادن به زن صیغه ای +عکس

سرقت خیابانی برای کادو دادن به زن صیغه ای +عکسپس از تعقیب و گریز بین پلیس و مجرم سابقه داری که به سرقتهای خیابانی و کیف قاپی دست میزد ، سرانجام این مجرم سابقه‌دار که اقدام به ده‌ها فقره سرقت بويژه کيف قاپي و گردنبندقاپي کرده توسط پليس آگاهي شناسايي و دستگير شد،۲۲ تير ماه ، ازطريق مرکز فوريت هاي پليسي ۱۱۰ وقوع يک فقره کيف قاپي از يک خانم به کلانتري ۱۲۲ دربند اعلام شد .

**تشکیل پرونده در پايگاه يکم پليس آگاهي تهران بزرگ

با موضوع “کيف قاپي” پرونده ای برای این ماجرا تشکیل شد و به دستور آقاي حسين زاده ، داديار شعبه دوم دادسراي ناحيه ۳۴ تهران ، پرونده جهت رسيدگي در اختيار پايگاه يکم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت .

**اظهارات مالباخته

خانم شاکی که کیف وی مورد سرقت قرار گرفته بود پس ازحضور در پايگاه يکم پليس آگاهي تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : در داخل کوچه ناهيد ، به صورت پياده در حال تردد بودم که ناگهان يک موتورسوار جوان به من نزديک شد و در يک لحظه اقدام به قاپيدن کيف دستي ام کرد . کیف دستی من حاوي گوشي تلفن همراه ، تب لت ، دسته چک و چند کارت عابربانک حاوي رمز بود

سرقت خیابانی برای کادو دادن به زن صیغه ای +عکس

پلیس با توجه به سرقت کارت هاي عابر بانک حاوي رمز حساب ، بلافاصله بررسي تراکنش مالي تمامي حساب ها را انجام داده و مشخص شد که مبلغ ۱۶ ميليون تومان از حساب ها برداشت شده است ؛پس از آن با شناسايي تعدادي از مراکز خريد در منطقه امين حضور و مراجعه کارآگاهان به اين منطقه و انجام تحقيقات ميداني ، کارآگاهان اطلاع پيدا کردند که جواني حدودا ۳۰ ساله با مراجعه به تعدادي از مراکز فروش لوازم آشپزخانه اقدام به خريد تعدادي از اين وسايل از قبيل يخچال و … نموده است .

پس از بررسي تصاوير دوربين هاي مداربسته مراکز خريد و همچنين با تحقیق از کسبه و فروشندگان محل، کارآگاهان ضمن شناسايي يک جوان در تمامي تصاوير بدست آمده از دوربين هاي مداربسته اطلاع پيدا کردند که اين شخص با اجاره يک دستگاه خودرو وانت اقدام به انتقال وسايل خريداري شده به محلي در منطقه پيروزي – خيابان شکوفه نموده است .

**شناسايي و دستگيري متهم

با شناسايي محل انتقال اموال خريداري شده از منطقه امين حضور به خيابان شکوفه ، کارآگاهان موفق به شناسايي محل سکونت خانمي شدند که مشخص شد همسر صيغه اي يکي از مجرمين سابقه دار کيف قاپ بنام “ناصر . ر” (متولد ۱۳۶۷) است ؛ بنابر اظهارات همسر متهم تمامي اموال خريداري شده در قالب هديه و کادو !!!!، از سوي ناصر به اين خانم تحويل داده شده بود .

با شناسايي “ناصر . ر” و جمع بندي سوابق متعدد سرقت وي در پايگاه مختلف پليس آگاهي بويژه پايگاه هاي سوم ، چهارم و ششم آگاهي و همچنين بررسي سوابق متهم مشخص شد که ناصر در آخرين سابقه دستگيري خود در سال ۹۱ از ناحيه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفته اما با اين وجود و پس از آزادي از زندان ، مجددا سرقت هاي خود را از سر گرفته است .

با توجه به حرفه اي بودن متهم در انجام سرقت ، متواري بودن متهم از سال ۹۱ تاکنون و تغيير مداوم مخفيگاه از سوي متهم در سطح شهر تهران ، دستورات ويژه اي جهت دستگيري وي از سوي قاضي حسين زاده مبني بر ورود به مخفيگاه متهم در هر نقطه از شهر تهران و دستگيري در هر ساعت از شبانه روز صادر و سرانجام با انجام اقدامات ويژه پليسي ، “ناصر . ر” در حاليکه مخفيگاهش را به تازگي از مولوي به ميدان شهداي هفتم تير تغيير داده بود ، در يک عمليات تعقيب و گريز همراه با تيراندازي دستگير و به پايگاه يکم پليس آگاهي تهران بزرگ منتقل شد .

سرهنگ کارآگاه کرم يوسف وند ، رئيس پايگاه يکم پليس آگاهي تهران بزرگ ،با اشاره به شناسايي بيش از ۵۰ مالباخته در همان مراحل اوليه ي تحقيقات ، با اعلام اين خبر گفت : با توجه به سوابق متعدد متهم در ارتکاب سرقت بويژه کيف قاپي و گردنبندقاپي ، اعتراف به دهها فقره سرقت در مناطق مختلف شهر تهران بويژه در مناطق شمال ، شمال شرق ، مرکزي و شرق تهران و به جهت شناسايي ساير جرايم ارتکابي و مالباختگان ، دستور انتشار بدون پوشش تصوير متهم از سوي داديار محترم پرونده جناب آقاي حسين زاده صادر شده است

با وجود انتشار تصویر فوق از کليه شکات و مالباختگاني که موفق به شناسايي تصوير متهم شدند دعوت مي شود تا جهت پيگيري شکايات خود به نشاني پايگاه يکم پليس آگاهي تهران بزرگ در اتوبان شهيد صـدر ( مسير شرق به غرب ) – ابتداي خيابان قلندري شمالي مراجعه نمايند .

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>