خانه » خبری و خواندنی » اخبار و حوادث » خودسوزی پیر مرد در شورای شهر تهران
 

 

خودسوزی پیر مرد در شورای شهر تهران

خودسوزی پیر مرد در شورای شهر تهران
دلیل خودسوزی پیرمرد ۷۰ ساله در شورای شهر تهران
دلیل خودسوزی پیرمرد ۷۰ ساله در شورای شهر تهران
اعضای شورای شهر تهران امروز با مشاهده اقدام به خودسوزی پیرمرد ۷۰ ساله غافلگیر شدند .این هموطن ۷۰ ساله بعلت بی توجهی مسئولین به مشکلش در سالن انتظار شورای شهر تهران  بنزین بر سر و صورت خود ریخت.

پس از این کار پیرمرد بلافاصله مسئولان حراست شورای شهر تهران بطری بنزین را از وی گرفته و در نهایت وی را از سازمان انتظار شورا به بیرون هدایت نمودند.به گزارش کدر علیرضا دبیر رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران دلایل اقدام به خودکشی پیرمرد ۷۰ ساله در شورا را اعلام کرد.

علیرضا دبیر در حاشیه برگزای دویست و بیست و ششمین جلسه شورا و پس از اقدام پیرمرد ۷۰ ساله به ریختن بنزین روی سر و بدنش عنوان کرد  : این پیرمرد سال ۹۱ مغازه‌ای را از سازمان نوسازی شهرداری خریداری کرده که در حال حاضر جریمه‌ دیرکرد چند برابر قیمت مغازه شده است.

علیرضا دبیر ادامه داد: پیرمرد حاضر در شورا مطالبی را مطرح نمود و بنده به وی تاکید داشتم که تا اسناد را نبینم نمی‌توانم اظهار نظر کنم.دبیر تصریح کرد: در پی این اتفاق به صورت تلفنی با رئیس سازمان نوسازی شهرداری تهران و معاونین وی صحبت کردند و قرار است بزودی جلسه‌ای با حضور این افراد و پیرمرد اشاره شده برای موضوع مطرح شده برگزار کنیم.

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>