خانه » خبری و خواندنی » اخبار و حوادث » آتنا و یاسمن زورگیر دستگیر شدند / عکس
 

 

آتنا و یاسمن زورگیر دستگیر شدند / عکس

آتنا و یاسمن زورگیر دستگیر شدند / عکس
دستگیری آتنا و یاسمن بخاطر زورگیری +عکس

دستگیری آتنا و یاسمن بخاطر زورگیری

پلیس تهران از دستگیری دو زن جوان به نامهای اتنا و یاسمن به اتهام زورگیری با چاقو خبر داد .ماجرا ازین قرار است که به گزارش کدر در روز ۱۶ شهریور امسال جوانی با مراجعه به گشت کلانتری ۱۳۹ مرزداران عنوان نمود که توسط دو خانم مورد زورگیری و سرقت قرار گرفته است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع زورگیری و به دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای ناحیه ۳۴ تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

مرد جوان که توسط دو زن مورد سرقت و زورگیری قرار گرفته بود پس از حضور در پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ،به کارآگاهان گفت: ساعت ۱۵:۰۰ ، مقابل دستگاه عابربانک در بلوار مرزداران ایستاده بودم که خانم جوانی با ظاهری آراسته از من خواهش کرد تا مبلغ ۲۰۰ هزار تومان را از طریق تراکنش مالی به حساب کارت وی منتقل کرده و در عوض این مبلغ ( ۲۰۰ هزار تومان ) را به صورت نقدی تحویل بگیرم.

درخواست این خانم جوان را انجام داده و برای گرفتن مبلغ ۲۰۰ هزار تومان پول خود ، بهمراه این خانم به محل پارک یک دستگاه خودرو ۲۰۶ نقره‌ای رنگ که در آن خانم دیگری در پشت فرمان ماشین نشسته بود مراجعه کردم.

در زمان تحویل گرفتن پول این دو خانم تعارف کردند که اگر مسیرحرکت من با آنها مشترک است ، می توانند مرا تا قسمتی از مسیر مشترک برسانند و من نیز به قصد آنکه زودتر به منزل برسم درخواست آنها را قبول کرده و سوار ماشین آنها شدم به محض حرکت ماشین، ناگهان این دو خانم با چاقو به سمت من حمله ور شده و با تهدید مبلغ یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان وجه نقد، یک رشته دستبند طلا، کیف حاوی لب تاپ و عابربانک مرا گرفته و به سرعت از محل متواری شدند.

کارآگاهان پایگاه دوم با مراجعه به شعبه بانک و بررسی تصاویر دوربین های مداربسته و بررسی شیوه سرقت در بین مجرمان سابقه دار توانستند تصویر یکی از متهمین و همچنین شماره پلاک خودرو ۲۰۶ نقره ای رنگ به شماره انتظامی ایران۸۸/*** ی ۵۳ را شناسایی کنند

با اقدامات ویزه پلیسی و با شناسایی آخرین مالک خودرو ۲۰۶ ، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که خودرو ۲۰۶ متعلق به یکی از مجرمین سابقه دار پایگاه دوم بنام “یاسمین . م ۲۸ ساله” است که سال گذشته به اتهام سرقت منزل در منطقه بلوار فرحزاد ، بهمراه یکی از دوستانش بنام آتنا . الف ۲۳ ساله دستگیر و در حال حاضر هر دو نفر با تأمین قرار آزاد هستند.

پس از آن با شناسایی تصویر یاسمین توسط مالباخته و احتمال همدستی آتنا . الف ( ۲۳ ساله ) در سرقت اخیر تصویر وی به مالباخته نشان داده شد که بلافاصله آتنا نیز مورد شناسایی قرار گرفت.

دستگیری آتنا و یاسمن بخاطر زورگیری +عکس

با شناسایی یاسمین و آتنا، کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ با مراجعه به محل سکونت آنها در مناطق پاسداران و سعادت آباد، هر دو نفر آنها را دستگیر و به پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردند؛ هر دو متهم پس از مواجه حضوری با شاکی پرونده، صراحتا به سرقت به شیوه زورگیری اعتراف کردند.

دستگیری آتنا و یاسمن بخاطر زورگیری +عکس

سرهنگ کارآگاه سعدالله گزافی، رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعتراف صریح هر دو متهم، قرار قانونی از سوی مقام قضایی صادر و تحقیقات جهت شناسایی سایر جرایم ارتکابی و همچنین شناسایی سرقت‌های مشابه توسط متهمین در دستور کار کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>