خانه » خبری و خواندنی » اخبار چهره ها » واکنش نامزد سوشا مکانی به مردم ایران در اینستاگرام
 

 

واکنش نامزد سوشا مکانی به مردم ایران در اینستاگرام

واکنش نامزد سوشا مکانی به مردم ایران / پست اینستاگرام

متن نامزد سوشا مکانی علیه مردم ایران + سوشا مکانی

متن نامزد سوشا مکانی علیه مردم ایران + سوشا مکانی

در این قسمت متن نامزد سوشا مکانی علیه مردم ایران + سوشا مکانی را برای شما عزیزان قرار داده ایم.

ماجرای سوشا مکانی هر لحظه پیچیده تر می شود، متنی که در زیر می بینید منتسب به خانومی است که خود را نامزد سوشا مکانی معرفی کرده است و در آن از رفتار مردم گلایه کرده است، متن در اینستاگرام این خانوم منتشر شده و در شبکه های مجازی دست به دست می شود، لازم به توضیح است قسمتی از این یادداشت به دلیل محتوای غیرقابل انتشار مخدوش شده است.

خانمی که خود را نامزد فوتبالیست مطرح کشور معرفی کرده است در صفحه شخصی اش از رفتار مردم گلایه کرد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، ظاهرا دردسر های ایجاد شده برای یکی از فوتبالیست های کشور دست از سر وی بر نمی دارد و هر لحظه اتفاقات تازه ای در این خصوص منتشر می شود. چرا که خانمی که خود را نامزد سوشا مکاني معرفی کرده است در صفحه شخصی اش متنی را به اشتراک گذاشته است که در آن از رفتار برخی مردم به شدت و با لحنی توهین آمیز گلایه کرده است. متن این پیام که در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود را در ادامه خواهید دید که البته بخشی از این پیام به جهت محتوای غیر قابل انتشار مخدوش شده است.

نامزد سوشا مکانی در پی اتفاقات اخیر، حمله لفظی تندی را علیه مردم ایران انجام داد.

اخبار درباره سوشا مکانی ادامه دارد و این بار، نامزد این دروازه بان که تصاویر او با دروازه بان سرخپوشان در قالب عکس و فیلم پخش شده است، حملات تندی را متوجه بخشی از مردم ایران کرده است. قسمتی از این یادداشت به دلیل محتوای غیرقابل انتشار مخدوش شده است.

وی در صفحه اینستاگرامش نوشته:

حمله نامزد سوشا مکانی

حمله نامزد سوشا مکانی

متن نامزد سوشا مکانی

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>