خانه » خبری و خواندنی » اخبار گوناگون » هدیه کریسمس پرشیا حقیقی زن ایرانی ساکن انگلیس / عکس
 

 

هدیه کریسمس پرشیا حقیقی زن ایرانی ساکن انگلیس / عکس

هدیه کریسمس پرشیا حقیقی زن ایرانی ساکن انگلیس / عکس
هدیه کریسمس به پرشیا حقیقی زن ایرانی در انگلیس+عکس
هدیه کریسمس به پرشیا حقیقی زن ایرانی در انگلیس+عکس
پرشیا حقیقی زنی ایرانی و ساکن انگلیس است که شوهرش شان استاکر در جنگ افغانستان از ناحیه چشم،پا و بیضه هایش به شدت مجروح شده بود.

پیش ازین این زوج جوان امیدی به داشتن فرزند نداشتند اما به مدد تکنیک پزشکی “نجات اسپرم ” آنها توانستند در ۲۰۱۶ معجزه کریسمس خود را دریافت نمودند

هدیه کریسمس به پرشیا حقیقی زن ایرانی در انگلیس+عکس

به مدد پیشرفتهای تکنولوژیکی سربازی که فکر می کرد دیگر قادر نخواهد بود صاحب بچه شود در اغاز سال نو میلادی هدیه خود را دریافت نمود.

این تفنگدار ارتش با وجود آسیب شدید در پایین تنه ی خود هرگز باورش نمی شد به مدد تکنیکهای پیشرفته روزی بتواند فرزند خود را در اغوش گرم خود بفشارد.استاکر سربازی است که در رسته تفنگداران مشغول خدمت در افغانستان بود.او در انفجار میدان جنگ از ناحیه چشم،پا و پایین تنه خود به شدت مجروح شد.شان استاکر از اینکه بیضه های خود را از دست داده بود به شدت نگران بود.

هدیه کریسمس به پرشیا حقیقی زن ایرانی در انگلیس+عکس

گفتنیست استاکر پس از اینکه پای مصنوعی خود را دریافت نمود از این موضوع رنج می برد که او برای همیشه قادر نخواهد بود طعم فرزند داشتن را بچشد.اما با کمک تکنیکهای برجسته پزشکی توانست سال جدید را با خبر پدر شدنش آغاز کند.

دانشمندان بریتانیایی در تلاش برای حفظ قدرت باردار سازی وی  با فرو بردن لوله به بدن استاکر نمونه برداری از اسپرم انجام دادند و عاقبت با اغاز سال نو میلادی خانم پرشیا حقیقی فرزند پسرش به نام تئو را بدنیا اورد.

خانم حقیقی با سپری نمودن ۳۲ ساعت در قسمت زایمان بیمارستان معجزه کریسمس خود “تئو”را دریافت نمود.شان استاکر در سخنانی به خبرگزاری میل می گوید:” هیچ موقع تصورش را هم نمی کردم روزی صاحب فرزند پسرم تئو شوم”.

ماجرا ازین قرار بود که وقتی استاکر در لحظه انفجار به کما می رود پزشکان در همان لحظات ائلیه پس از انفجار با استفاده از تکنیک”نجات اسپرم”استفاده می نمایند و با نمونه برداری از اسپرم شانس پدر شدن او را در اینده افزایش می دهند.پزشکان اسپرم را در حالت انجماد قرار می دهند تا روزی تفنگدار از اینکه صاحب فرزندی نمی شود نگرانی نداشته باشد.

این دو زوج ارزو دارند در اینده با استفاده از تکنیک IVF صاحب فرزندان بیشتری شوند.استاکر برای کمک به افراد نابینا وبسایت خیریه ای را طراحی نموده که افراد می توانند با توجه به توان مالی خود به افراد نیازمند کمک نمایند.استاکر اکنون در مسابقات دو که به مناسبتهای خیریه برگزار می گردد شرکت می نماید.استاکر تا کنون توانسته است ۱۵ هزار پوند کمک خیریه از افراد مختلف دریافت نماید

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>