خانه » خبری و خواندنی » اخبار و حوادث » آلودگی هوای تهران باعث مرگ سه دانش آموز معلول شد
 

 

آلودگی هوای تهران باعث مرگ سه دانش آموز معلول شد

آلودگی هوای تهران باعث مرگ سه دانش آموز معلول شد
آلودگی هوا باعث مرگ 3 دانش اموز معلول شد

آلودگی هوا باعث مرگ ۳ دانش اموز معلول شدآلودگی شدید هوای تهران همچنان قربانی میگیرد .همزمان با شدت گرفتن میزان آلاینده های هوای تهران و رسیدن آن به بیشترین میزان در دو هفته اخیر،وجیه الله پرویزی مدیر آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران از مرگ سه دانش آموز معلول به علت آلودگی هوا خبر داد.

حسين علي از مدرسه ايمان، صادق جليلي پور از مدرسه سروش و کيانوش شايگاني از مدرسه توحيد دانش آموزاني بودند که در هفته هاي گذشته به علت آلودگي هوا دچار مشکلات تنفسي شدند و پس از مدتي بستري در بيمارستان فوت کردند.

پرویزی در ادامه سخنانش تاکید کرد : آلودگي هواي شهر تهران بر سيستم ايمني دانش آموزان معلول که بيشتر آنها با مشکلات قلبي و ريوي مواجه هستند تاثير دوچندان دارد و مشکلات زيادي براي سلامتي آنها ايجاد مي کند.

وی گفت بالا رفتن ميانگين شاخص کيفيت هواي تهران به بيش از عدد ۱۲۰ براي دانش آموزان معلول آسيب زاست و مدارس دانش آموزان استثنايي در اين شرايط تعطيل مي شوند.وي خاطرنشان کرد: متاسفانه هفته گذشته ميانگين شاخص کيفيت هوا در بعضي از مناطق تهران در برخي روزها به بالاي ۱۵۰ رسيد ولي مدارس تعطيل نشدند و به فعاليت خود ادامه دادند.

پرويزي گفت: در جلسه اي که با مديريت آموزش و پرورش شهر تهران داشتيم قرار شد در اين زمينه تصميم سريع اتخاذ شود تا ديگر شاهد اينگونه رخدادهاي ناگوار نباشيماین مسئول در ادامه سخنانش گفت: هم اکنون بيش از ۶ هزار دانش آموز معلول در مدارس عادي و استثنايي شهر تهران مشغول به تحصيل هستند.

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>