خانه » خبری و خواندنی » اخبار و حوادث » ماجرای درگیری و بازداشت ضارب بیمارستان سوسنگرد / عکس
 

 

ماجرای درگیری و بازداشت ضارب بیمارستان سوسنگرد / عکس

ماجرای درگیری و بازداشت ضارب بیمارستان سوسنگرد / عکس

جزئیات درگیری و بازداشت ضارب بیمارستان سوسنگرد + عکس

جزئیات درگیری و بازداشت ضارب بیمارستان سوسنگرد + عکس

مشاور وزیر بهداشت و رییس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت درباره اخبار منتشر شده در رسانه‌ها مبنی بر درگیری میان همراهان یک بیمار و کادر درمان بیمارستان سوسنگرد توضیح داد.

دکتر عباس زارع نژاد رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت در پاسخ به سوال خبرنگار ما درباره ماجرای درگیری همراهان بیمار و کادر درمان بیمارستان شهید چمران در سوسنگرد، گفت: یک بامداد شب گذشته بیماری با دو همراه به بیمارستان شهید چمران مراجعه می‌کند که متاسفانه همراهان بیمار مصرف مواد غیرمجاز داشته و از وضعیت عادی برخوردار نبودند.

جزئیات درگیری و بازداشت ضارب بیمارستان سوسنگرد + عکس

وی افزود: هنگامی که بیمار در اورژانس بیمارستان در حال دریافت خدمات درمانی از سوی کادر درمانی مربوطه بود، همراهان بیمار که به دلیل مصرف مواد غیرمجاز وضعیت عادی نداشتند، شروع به فیلمبرداری از اورژانس کرده و در همین حین نیز به توهین و فحاشی به پزشک و پرستار می‌پردازند.

این وضعیت مورد اعتراض کادر درمان مربوطه قرار گرفته، موبایل آنها ضبط می‌شود و در این جریان به لحاظ عادی نبودن شرایط همراهان بیمار مذکور، درگیری فیزیکی نیز رخ می‌دهد.زارع نژاد افزود: البته بلافاصله مسئولین دانشگاه و نیروی انتظامی وارد عمل شده‌اند، یک نفر از همراهان بیمار توسط نیروی انتظامی دستگیر شده و تحقیقات نیز ادامه دارد. دادستانی شهر، نیروی انتظامی و همچنین دکتر ایدنی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز به شدت پیگیر قضیه هستند.

جزئیات درگیری و بازداشت ضارب بیمارستان سوسنگرد + عکس

قائم مقام وزیر بهداشت از دستگیری و بازداشت ضارب بیمارستان سوسنگرد خبر داد و گفت: روند بررسی این حادثه در حال پیگیری است.ایرج حریرچی از دستگیری و بازداشت ضارب بیمارستان سوسنگرد خبر داد و اظهار داشت: روند بررسی این حادثه در حال پیگیری است.

جزئیات درگیری و بازداشت ضارب بیمارستان سوسنگرد + عکس

قائم مقام وزیر بهداشت که برای رسیدگی به این حادثه به سوسنگرد رفته است، گفت: دو حادثه در بیمارستان سوسنگرد رخ داده است که اولی مربوط به مادر بارداری است که به علت اختلاف خانوادگی در اورژانس مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد و یکی از نزدیکان این زن باردار چند سیلی به وی می‌زند.

وی ادامه می‌دهد: در حادثه دوم نیز افرادی که مواد غیرمجاز مصرف کرده بودند به بیمارستان مراجعه می‌کنند و به دلیل عدم کنترل خود به کادر پزشکی توهین می‌کنند و در حین این رخداد مشغول به فیلمبرداری می‌شوند که پزشکی به آنان تذکر می‌دهد و این امر باعث درگیری فیزیکی بین آنان می‌شود.

جزئیات درگیری و بازداشت ضارب بیمارستان سوسنگرد + عکس

حریرچی عنوان کرد: در پی این حاثه نیروی انتظامی وارد عمل می‌شودو ضارب را دستگیر و هم اکنون نیز بازداشت است، همچنین رئیس دانشگاه علوم پزشکی  استان نیز با پیگیری این رخداد پرونده ای تشکیل و ما نیز با آمدن به سوسنگرد پیگیر این حادثه هستیم.

قائم مقام وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: پزشک مضروب نیز از آن دسته پزشکانی است که هم اکنون تعداد آنان در کشور دو هزار نفر هستند که به صورت قرادادی و دو هفته در ماه و به مدت ۲۰۰ ساعت به اینگونه بیمارستان‌ها در مناطق مختلف کشور عزیمت و ارائه خدمت می‌کنند.رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت گفت: جهت رسیدگی دقیق به پرونده، امروز تیمی از سوی وزارت بهداشت عازم سوسنگرد خواهد شد.

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>