خانه » خبری و خواندنی » اخبار گوناگون » فتوای داعش در مورد کودکان معلول / عکس
 

 

فتوای داعش در مورد کودکان معلول / عکس

فتوای داعش در مورد کودکان معلول / عکس
فتوای بیشرمانه داعش درمورد کودکان معلول +عکس
فتوای بیشرمانه داعش درمورد کودکان معلول + عکسدر ادامه سلسله جنایتهای کثیف و بی پایان گروهک تروریستی تکفیری داعش انتشار ویدیوی جدید در شبکه ارتباط اجتماعی نشان می‌دهد که یک قاضی سعودی داعش فتوای قتل کودکان معلول و مبتلایان به سندروم “داون” در بدو تولد راصادر کرده است.

در پی انتشار یک ویدئوی جنجالی از طرف داعش ، مشخص شد مضمون این ویدئوی شنیع این است که که یک قاضی سعودی داعش فتوای قتل کودکان معلول و مبتلایان به سندروم “داون” در بدو تولد را صادر کرده است.

سایت “عین الموصل” (چشم موصل) در شبکه ارتباط اجتماعی فیس بوک با انتشار ویدئویی از یکی از کودکان معلول آواره سوری و نیز ایجاد هشتگی تحت عنوان”من معلول هستم، خلیفه مرا خواهد کشت”، تاکید کرد که داعش فتوایی برای قتل کودکان معلول و مبتلایان به سندروم داون از بدو تولد را صادر کرده است.

فتوای بیشرمانه داعش درمورد کودکان معلول +عکس

“عین الموصل” می نویسد که با پیگیری مرگ کودکان معلول و مبتلایان به سندروم داون، مشخص شده که “شورای شرعی” داعش فتوایی شفاهی در جواز قتل نوزادان مبتلا به سندروم داون و یا نوزادان ناقص الخلقه و معلول صادر کرده است. صادر کننده این فتوا یکی از قاضیان شرع داعش با تابعیت سعودی به نام ابوسعید الجزراوی است.

بسیاری از مطبوعات جهان این خبر را به اشتراک گذاشتند و به نوشته روزنامه دیلی میل چاپ انگلیس، اطلاعات رسیده نشان می دهد که اغلب نوزدان مبتلا به سندروم داون، از فرزندان عناصر خارجی هستند که با زنان سوری و عراقی و اسیایی ازدواج کردند.

سایت مذکور بیش از ۳۸ مورد از این اقدام غیرانسانی را به ثبت رسانده و تاکید کرده که کودکان ناقص الخلقه و مبتلایان به سندروم داون که سن آنها بین یک هفته تا ۳ ماه بوده است، بر اثر خفگی یا با تزریق آمپولهای کشنده، برخی در سوریه و برخی دیگر در موصل به قتل رسیدند.

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>