خانه » خبری و خواندنی » اخبار گوناگون » نوزاد ۱۵ ماهه بدون جمجمه رسانه ای شد / عکس
 

 

نوزاد ۱۵ ماهه بدون جمجمه رسانه ای شد / عکس

نوزاد 15 ماهه زیبایی که سوژه رسانه های جهانی شد+عکس

نوزاد ۱۵ ماهه زیبایی که سوژه رسانه های جهانی شد+عکس

نوزاد ۱۵ ماهه ای که بدون جمجمه به دنیا آمد سرزنده و شاد به زندگیش ادامه میدهد .

به گزارش کدر این نوزاد زیبا که جکسون نام دارد فقط ۱۵ ماه دارد اما توجه همه جهان را به خود جلب کرده است.جکسون فقط ۱۵ ماه دارد اما توجه همه جهان را به خود جلب کرده است. این کودک به ناهنجاری شدید کوچکی جمجمه مبتلاست؛ در اثر این بیماری مغز به‌صورت نامتناسبی رشد می‌کند به‌گونه‌ای که بسیاری از پزشکان پیش‌بینی کردند جکسون اندکی پس از تولد از دنیا خواهد رفت.

نوزاد 15 ماهه زیبایی که سوژه رسانه های جهانی شد+عکس
اما او زنده مانده است و خانواده‌اش پیام کریسمس امسال خود را به همراه تصاویری از جکسون منتشر کرده‌اند. در این پیام، برندون بوئل، پدر جکسون گفته است: بسیار خوشحالم اعلام کنم که آنچه ما شاهدش هستیم یکی از بهترین لحظاتی است که جکسون تا به امروز داشته است. ما فقط امیدواریم و دعا می‌کنیم که او هم چنان در کنارمان بماند. بسیار خوشحالیم که بزرگ شدن فرزندمان را با چشمان خود می‌بینیم.

نوزاد 15 ماهه زیبایی که سوژه رسانه های جهانی شد+عکس

جکسون در آغوش بابانوئل

جکسون کلمات «بابا»، «مامان» و زمانی که می‌خواهد بلندش کنیم عبارت «هی هی» را به‌راحتی می‌گوید. بهتر از قبل با دیگران ارتباط برقرار می‌کند. کنترل حرکات سرش عالی است. به‌خوبی ارتباط چشمی برقرار می‌کند و بیشتر از قبل تکان می‌خورد. به‌علاوه حرکات ورزشی برای وی تجویزشده که هرروز انجام می‌شود. ما خودمان را برای این واقعیت که شاید فردا روز آخر زندگی‌اش باشد آماده کرده‌ایم اما واقعاً هیچ نشانه‌ای از ضعیف‌تر شدن در وی دیده نمی‌شود و برعکس روزبه‌روز بهتر می‌شود.

خانواده بوئل به خاطر تلاش جکسون برای زنده ماندن به او لقب «جکسون قوی» را  داده‌اند.

نوزاد 15 ماهه زیبایی که سوژه رسانه های جهانی شد+عکس

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>