خانه » خبری و خواندنی » اخبار چهره ها » جزئیات شکایت شهرام شب پره از زبان همسرش
 

 

جزئیات شکایت شهرام شب پره از زبان همسرش

ماجرای شکایت شهرام شب پره از زبان همسرش

ماجرای شکایت شهرام شب پره از زبان همسرش

انتشار تصویری از شکایت «شهرام شب‌پره» از یک ایرانی مقیم ترکیه در هفته‌های گذشته بازخوردها و واکنش‌های زیادی را در پی داشت و در فضای مجازی به شدت خبرساز شد.

ماجرای شکایت شهرام شب پره از زبان همسرش

در متن این برگه شکایت توضیح خاصی داده نشده و تنها طرف مورد شکایت، برای حضور در دادگاه در تاریخ ۶ بهمن‌ماه ۹۴ فراخوانده شده بود. این موضوع به مرور دستخوش تأیید و تکذیب‌های فراوانی در گروه‌های تلگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت.

عده‌ای این تصویر را غیرواقعی و حاصل فتوشاپ خواندند و عده‌ای نیز از حضور این خواننده در مرز ارومیه خبر دادند. به مرور، ماجرا بزرگ‌تر شد و حتی کار به خبر دستگیری شهرام شب‌پره نیز کشیده شد تا سرانجام این خواننده لس‌آنجسی در متنی که توسط یکی از سایت‌های ایرانی خارج از کشور منتشر شد، صحت این موضوع را تأیید کرد.

«شهرام شب‌پره» درباره ماجرای شکایت‌اش در ایران، در متنی که سرشار از ایرادهای ویرایشی و نگارشی بود، توضیح داد: «جریان شکایت بنده این‌گونه است که سال پیش سه نفر از کسانی که دوستم بودند -یک زن و شوهر به اسم یاشار و رها و پدر خانوم رها، آقای امیر […] قهرمان پینگ‌پنگ آسیا که پنجاه سال دوست می‌باشیم- سر من کلاه گذاشتند و از من چهارصد هزار دلار گرفتند که برای من در ترکیه، دو عدد آپارتمان بخرند. ولی مخفیانه پول‌ها را برداشتند و به ایران فرار کردند.

چون تصور می‌کردند که من نمی‌توانم به ایران بروم؛ ولی همسرم رفت و با حکم دادگاه آنها را بازداشت کرد و فعلاً که پول من رفته است و یاشار هم الان در ایران در زندان می‌باشد. این بوده کل جریان شکایت من و هیچ‌گونه ربطی به کنسرت و این چیزها که خبر آن در کانال «ایران تایمز» منتشر شده بود، ندارد.»

از طریق یکی از اعضای گروه «بلک‌کتس» که پیش از این در ایران فعالیت می‌کرد و در ارکستر خواننده‌هایی چون مرتضی پاشایی و… ساز زده، توانستيم ارتباط کوتاهی با همسر «شهرام شب‌پره» بگیريم و او درباره میزان صحت این خبر گفت: «این موضوع مدت‌هاست که در دست پیگیری بود و وقتی این تصویر به اینترنت رسید و به شکل گسترده‌ای همه‌جا پیچید، ما تقریباً تمام کارهایمان را در دادگاه انجام داده بودیم.»

همسر این خواننده در توضیح بیشتر این موضوع گفت: «تا زمانی که حکم نهایی در خصوص این پرونده صادر نشود، نمی‌توان در مورد آن در رسانه‌ها صحبت بیشتری کرد.

اما خوانده یا متشاکی اما کسی نیست جز امیر احتشام زاده،قهرمان اسبق تنیس روی میز ایران. امیر احتشام زاده در گفت و گویی  ماجرا را این گونه توضیح داده است:

من برای عروسی دخترم به آلانیا در ترکیه رفته بودم و او را آنجا دیدم. او با داماد من بر سر مسایل کاری به مشکل خورد و از من درخواست ریش سفیدی کرد.او یک برگه ترکی جلوی من گذاشت . من ترکی بلد نیستم اما برای حل مشکل دامادم آن را امضا کردم. با این آقا هم هیچ تجارتی ندارم و برگه ای هم که امضا کردم ظاهرا مبلغی در آن نوشته نشده بود. او از من سوء استفاده کرد.

احتشام زاده ادامه می دهد: اینکه این آقا مدعی کلاهبرداری ۴۰۰ هزار دلاری من شده کذب محض است. او مرا در مملکتم که در آن چهره ای سرشناس هستم زیر سوال برده و من به شدت ناراحتم.

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>