خانه » خبری و خواندنی » اخبار و حوادث » تنبیه وحشیانه دانش آموز توسط معلم ورزش / عکس
 

 

تنبیه وحشیانه دانش آموز توسط معلم ورزش / عکس

تنبیه وحشیانه دانش آموز توسط معلم ورزش / عکس

تنبیه خونبار دانش آموزان توسط معلم ورزش + عکس

تنبیه خونبار دانش آموزان توسط معلم ورزش + عکس

متاسفانه استفاده از «تنبیه» به عنوان یکی از ابزارهای تربیتی در مدارس هنوز ادامه دارد.

به گزارش کدر با وجود مشخص بودن عواقب تخریب کننده اعمال خشونت اما این رفتار از سوی برخی از دبیران و مسئولان مدارس به شکل های مختلف بروز می کند.

عدم توجه به آسیبی که کودک تنبیه شده می بیند و ایجاد چرخه بازتولید خشونت، موجب شده که نتیجه کوتاه مدت این رفتار برای افراد به عنوان نتیجه مثبت تلقی شود.

پس‌ازآنکه دانش آموزان یک کلاس  قصد داشتند از کلاس ورزش آن روز فرار کنند به‌شدت توسط مربی تربیت‌بدنی تنبیه شدند. نخستین بار این مسئله زمانی علنی شد که تصاویری از دستان خونین دانش آموزان تنبیه‌شده‌ی مدرسه راهنمایی ژیجیانگ چین به دست والدین بچه‌ها رسید. ظاهراً پس‌ازآنکه بچه ها قصد فرار از کلاس ورزش را داشتند به‌شدت توسط مربی تربیت‌بدنی تنبیه شدند.

تنبیه خونبار دانش آموزان توسط معلم ورزش + عکس

این معلم بسیار سخت‌گیر که در مدرسه‌ای در ناحیه‌ی باوآنِ شِنژن واقع در یکی از استان‌های جنوب چین تدریس می‌کند، تصمیم داشته برخی قوانین را به مغز نوجوانان فرو کند و برای همین به‌عنوان تنبیه مجبورشان کرد روی دستانشان راه بروند.

جالب این است که در برابر خشم بر حقِ والدین معترض، خود دانش آموزان از معلمشان دفاع کردند، این تنبیه را درست دانستند و حتی از والدینشان خواستند برای اعتراض به مدرسه نیایند.هرچند بعداً آموزش و پرورش منطقه از معلم خاطی و مسئولین مدرسه خواست از والدین عذرخواهی کنند و آن‌ها نیز به‌صورت جداگانه از هر یک از والدین معذرت‌خواهی کردند.

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>