خانه » دسته‌بندی نشده » آمار تکان دهنده رابطه جنسی با اسب در سوئیس
 

 

آمار تکان دهنده رابطه جنسی با اسب در سوئیس

آمار تکان دهنده رابطه جنسی با اسب در سوئیس

افزایش تکاندهنده آمار تجاوز جنسی به اسب

 افزایش تکاندهنده آمار تجاوز جنسی به اسب

انحطاط جنسی در سوئیس مسئولان را شوکه کرد . ۱۱ هزار نفر در ذاین کشور متهم به رابطه جنسی با اسب هستند

به گزارش کدر آمار وحشتناک و تکان دهنده از کثیف ترین اقدام انسانی نسبت به حقوق حیوانات و تجاوزهای جنسی به اسب در سوئیس مدافعان حقوق حیوانات را نگران کرده است.

یک بنیاد دفاع از حقوق حیوانات سویس اعلام کرد که میزان تجاوز و سوء استفاده از حیوانات در این کشور رو به افزایش گذاشته است به گونه ای که بگزارش پارسناز در سال ۲۰۱۴ میزان سوء استفاده جنسی از حیوانات حدود ۱۰ درصد نسبت به سال قبل تر از آن افزایش داشته است.

همین آمار نسبت به یک دهه قبل سه برابر شده است.به گزارش نازوب به نقل از آر تی، این بنیاد حقوق حیوانات در سویس با اظهار نگرانی از این روند یادآور شده که میزان سوء استفاده جنسی از اسب در این میان وضع نگران کننده تری دارد.

در سویس ۱۱۰۰۰۰ اسب در ۱۸۰۰۰ مزرعه وجود دارد و روزنامه ۲۰ دقیقه سویس نوشته است می توان گفت بیشتر از ۱۰۰۰۰ (ده هزار) نفر دز سویس متهم به سوء استفاده جنسی از حیوانات هستند که در این میان اسب ها از قربانیان مهم این سوء استفاده ها هستند.

یادآور می شود در این گونه موارد معمولا دسترسی به آمار واقعی بسیار دشوار است و آمار ثبت شده تنها بخش کوچکی از آمار واقعی را در بر می گیرد. سویس تنها حدود هفت میلیون جمعیت دارد.بسیاری بر این عقیده اند پوچ گرایی و ولنگاری افراطی و انحراف جنسی از عوامل این رفتار ضد اخلاقی و غیر انسانی است.

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>