خانه » خبری و خواندنی » اخبار گوناگون » ماجرای زن صیغه ای عضو شورای شهر تهران
 

 

ماجرای زن صیغه ای عضو شورای شهر تهران

جنجال وضع زن صیغه ای عضو شورای شهر تهران

جنجال وضع زن صیغه ای عضو شورای شهر تهران

ساختمان شورای شهر تهران در جلسه ۲۱۱ شاهد حضور جنجالی زنی که ادعای صیغه یکی از اعضای کشتی گیر شورای شهر بودن میکرد ،بود .خانمي که مدعي عقد موقت با عضو سرشناس ورزشي شورا است با حضور در ساختمان شوراي شهر تهران نسبت به وضعيتي که همسر موقتش براي او به وجود آورده، شکايتي را مطرح کرد.

جلسه دويست و يازدهم شوراي شهر تهران در نخستين دقايق آغازين خود، اتفاقي تلخ و تاريک را به خودش ديد و پذيراي ميهمان ناخوانده‌اي بود که ادعايي عجيب را در ساختمان خيابان بهشت مطرح کرد. به فاصله چند ساعت بعدازاين اتفاق جزئيات مختصري از حضور خانمي که مدعي شده بود همسر موقت يکي از اعضاي شوراي شهر تهران است در فضاي مجازي و رسانه‌ها منتشر شد و بعدازآن هيچ‌گونه واکنش رسمي و غيررسمي مبني بر تأييد يا تکذيب اين اتفاق نشان داده نشد.

پيگيري‌ها پرده از جزئيات بيشتري از اين اتفاق برداشت که به وقوع آن در جلسه دويست و يازدهم مهر تأييد زد. در پيگيري‌هاي صورت گرفته مشخص شد، خانمي که مدعي عقد موقت با عضو سرشناس ورزشي شورا است با حضور در ساختمان شوراي شهر تهران نسبت به وضعيتي که همسر موقتش براي او به وجود آورده، شکايت داشته و مدعي شده اين عضو شورا با تعويض قفل منزلي که برايش اجاره کرده بوده است، مانع ورد او به منزل شده و به‌نوعي او را به همراه فرزندي که متعلق به همين عضو شوراست، از خانه بيرون کرده است!

همسر موقت اين عضو شورا که قصد ورود به صحن علني شورا را داشته بلافاصله از طريق يکي از روساي دفاتر که در جريان اتفاق قرارگرفته بوده و با قول برطرف کردن مشکل به وجود آمده به يکي از اتاق‌هاي طبقه دوم انتقال داده مي‌شود تا کار به صحن علني شورا کشيده نشود!

طبق پيگيري‌هاي صورت گرفته اين عضو شورا که سابقه درگيري فيزيکي و کتک‌کاري با راننده شخصي خودش را نيز در پرونده دارد، ظرف کمتر از بيست‌وچهار ساعت قرارداد منزل مسکوني را به نام همسر موقت خودش سند مي‌زند تا مانع ادامه اين رسوايي شود!

خبرنگاربراي پيگيري رسمي اين اتفاق و اطلاع از صحت‌وسقم ادعاهاي مطرح‌شده از سوي همسر موقت عضو شورا، تماس‌هاي مختلفي را با تلفن همراه و دفتر اين عضو شورا، برقرار کرد که پاسخى دريافت نشد. بعدازآن با تلفن همراه و دفتر مهدي چمران رياست شورا و تقي پور سخنگوي شورا و بعد هم روابط عمومي و حتي بازرسي شورا تماس برقرار کرد که متأسفانه پاسخي نسبت به اين اتفاق داده نشد.

نکته جالب‌توجه اينکه تقي پور سخنگوي شوراي شهر تهران حتي از وقوع چنين اتفاقي در ساختمان شورا اظهار بي‌اطلاعي کرد و مدعي شد که حتي در جريان اخبار مربوط به اين اتفاق هم قرار نگرفته است!

باوجود اظهار بي‌اطلاعي‌هاي صورت گرفته، خبرها حکايت از اين دارد که با توجه به سوابق نه‌چندان خوب اين عضو شورا، اعضاي هيئت‌رئيسه و برخي از اعضاء به جد پيگير اين موضوع هستند تا راهي قانوني براي برخورد با اين عضو کم اخلاق شورا پيدا کنند و صلاحيت و اعتبارنامه اين عضو شورا را مجدداً از مسير هيئت حل اختلاف و استاندارى موردبررسي قرار دهند.

عباس جدیدی (زادهٔ دی ۱۳۴۸ در تهران)، کشتی‌گیر آزادکار سابق و مربی کنونی ایرانی و عضو شورای اسلامی شهر تهران است. او مدال نقرهٔ المپیک ۱۹۹۶ آتلانتا در وزن ۱۰۰ کیلوگرم، یک مدال طلای قهرمانی جهان در سال ۱۹۹۸ و دو مدال برنز در سال‌های ۱۹۹۵ و ۱۹۹۹، یک مدال طلا و یک مدال نقره بازی‌های آسیایی و دو مدال طلا و یک مدال نقره قهرمانی آسیا را در اختیار دارد.

وی عضو چهارمین دوره شورای شهر تهران (دوره کنونی ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۶) است. او در انتخابات این دوره در لیست زاگرسیان ایران اسلامی قرار داشت.

گفته مي‌شود بعد از رسانه‌اي شدن اتفاق پيش‌آمده، نهادهاي نظارتي و بازرسي نيز به دنبال اطلاع از صحت‌وسقم ادعاهاي مطرح‌شده و برخورد قانوني با اين عضو شوراي شهر تهران هستند.

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>