خانه » خبری و خواندنی » اخبار و حوادث » کشتی گیر مست همسرش را کشت / عکس
 

 

کشتی گیر مست همسرش را کشت / عکس

کشتی گیر مست همسرش را کشت / عکس

کشتی گیر المپیکی همسرش را در حال مستی کشت + عکس

کشتی گیر المپیکی همسرش را در حال مستی کشت

یک ورزشکار سابق اهل امریکا به قتل همسر خود متهم شد.به گزارش دیلی میل منتشر، دیوید آنجل ۶۲ ساله کشتی گیرسابق همسر خود خانم «رونا آنجل» ۵۷ ساله را پس از یک بحث و نزاع به قتل رساند.

براساس گزارش پلیس، دیوید در حالی که مست بود به خانه برگشت و با خشم همسر خود رو به رو شد که به دلیل اینکه از این رفتار دیوید خسته شده بود ازدیوید خواست تا خانه را ترک کند.سپس این زوج با یکدیگر در خانه شان واقع در «دور نونت، بن سیلوانیا »درگیر شدند که منجر به مرگ «دونا» شد.

کشتی گیر المپیکی همسرش را در حال مستی کشت + عکس

پلیس در شرح چگونگی به قتل رسیدن قربانی ادامه داد: دیوید با پا روی سینه ی همسرش فشار آورده و پس از گرفتن گلوی دونا، او را خفه کرد به طوری که پس از بیهوش شدن او دیوید که باورش نمیشد دونا را کشته است؛ به گزارش پارسناز شروع به انجام مراحل احیا کرد که دیگر بی فایده بود.

 

پس از آن جنایت کار، با پلیس تماس گرفت و ادعا کرد که همسرش بیهوش شده است.پس از رسیدن پلیس و اورژانس به محل جنایت، جسد قربانی به بیمارستان انتقال پیدا کرد و مرگ او در آنجا اعلام شد.

 

پلیس همچنین افزود دیوید در سال ۲۰۱۴ به دلیل رانندگی در حالت مستی ممنوع رانندگی شد و شدیدا به مشروبات الکلی اعتیاد دارد.گفتنی است، او که برنده چندین جایزه در مسابقات المپیک آنتالیا است،به گزارش پارس ناز در حال حاضر در حبس به سر می‌برد و باید در دادگاه حاضر شود.

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>