خانه » خبری و خواندنی » اخبار و حوادث » تجاوز به دختر بچه زیبا در پارک / عکس
 

 

تجاوز به دختر بچه زیبا در پارک / عکس

تجاوز به دختر بچه زیبا در پارک + عکس

 

دختر بچه ۶ ساله زیبا وقتی با برادرش در پارک مشغول بازی بود مورد طمع و تجاوز خشونت بار یک مرد قرار گرفت . به گزارش کدر برادر خردسال این دختر بچه شاهد ماجرا بود.مرد بی رحمی که به کودک ۶ ساله در برابر چشمان برادرش تعرض کرد، دستگیر شد.

دیودید جانسون، مرد ۳۳ ساله ایست که به کودک ۶ ساله ای که در پارک در حال بازی کردن با برادرش بود، به طرز بی شرمانه ای تعرض کرد و او را مورد آزار جنسی قرار داد تا به نیت شوم خود برسد.

تجاوز جنسی به دختر بچه زیبا در پارک + عکس

بر اساس گزارش پلیس؛ دیود جونز در پارک نیشن در گلاسکو به طرز بی شرمانه ای به آنجلیا حمله می کند و پس از کتک زدن، به طرز وحشیانه ای به او تعرض می کند. برادر آنجلیا که بهت زده شده بود به پلیس سریعا اطلاع می دهد و آنها را در جریان حادثه قرار می دهد.

 

پلیس محلی گلاسکو در ادامه افزود : آنجلیا سریعا برای معاینات پزشکی به بیمارستان منتقل شد و کادر پزشکی بیمارستان حال او را مساعد گزارش کردند. متهم نیز در اظهاراتش بیان کرد : ” قربانی زیبا بود و لباس زیبایی نیز به تن کرده بود که تحریک آمیز بود.”گفتنی ست،دادگاه قضایی دیوید را به اتهام تعرض به کودک ۶ ساله به ۸ سال زندان محکوم کرد.

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون 2 نظر ثبت شده است.

  1. قربانی خوشگل بود و لباسشم همین طور؟مردک بچه شش ساله جای بچته.بگو تو روانی بودی.کتکشم زدی و وحشی گریم کردی.اینم شد توجیه؟هیچ توجیهی نداره.روانی….

    • بسیار سپاسگذاریم از ارسال دیدگاهتون حق با شماست و هیچ توجیهی نمیتوان برای این رفتار حیوان صفتانه آورد

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>