خانه » خبری و خواندنی » اخبار و حوادث » مرگ ۱۰ نفر دیگر حادثه خروج قطار پاریس / عکس
 

 

مرگ ۱۰ نفر دیگر حادثه خروج قطار پاریس / عکس

مرگ ۱۰ نفر دیگر حادثه خروج قطار پاریس + عکس

مرگ 10 نفر دیگر در حادثه خروج قطار پاریس + عکس

با گذشت زمان کوتاهی از حملات تروریستی مرگبار در شهری پاریس فرانسه که تاکنون ۱۲۹ کشته داشته است،و داعش مسئولیت این عملیات انتحاری و تروریستی را برعهده گرفته ، خروج یک قطار از ریل نیز تعدادی از مردم این کشور را به کشتن داد.

مرگ ۱۰ نفر دیگر حادثه خروج قطار پاریس + عکس

گزارش‌ها حاکی است که به جز کشته شدگان، ۱۱ نفر دیگر از سرنشینان این قطار به طور جدی مجروح شده‌اند.مقام‌های فرانسه می‌گویند، یک قطار سریع السیر تی‌جی‌وی در حوالی شهر استراسبورگ در شرق فرانسه از ریل خارج شده و در این حادثه دست‌کم ۱۰ نفر کشته شده‌اند.

 

این حادثه زمانی رخ داد که قرار بود این قطار بر روی خط تازه پاریس به استراسبورگ در شهر اکسورهایم آزمایش شود.خروج قطار از ریل که حامل ۴۹ تکنسین راه آهن بود که پس از خروج از خط آتش گرفت و در یک کانال سقوط کرد.

مرگ 10 نفر دیگر در حادثه خروج قطار پاریس + عکس

گزارش‌ها حاکی است که به جز کشته شدگان، ۱۱ نفر دیگر از سرنشینان این قطار به طور جدی مجروح شده‌اند.مقام‌های فرانسوی می‌گویند که “سرعت بیش از حد” قطار، دلیل این سانحه بوده است.

مرگ 10 نفر دیگر در حادثه خروج قطار پاریس + عکس

تصاویر نشان می‌دهد که لوکوموتیو این قطار در کانال فرو رفته و بدنه متلاشی شده آن در اطراف پخش شده است.قرار بود خط تازه قطار پاریس به استراسبورگ سال آینده افتتاح شود.

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>