خانه » خبری و خواندنی » اخبار و حوادث » جزئیات خودکشی دختر دانش آموز ۱۳ ساله + عکس
 

 

جزئیات خودکشی دختر دانش آموز ۱۳ ساله + عکس

خودکشی دختر دانش آموز ۱۳ ساله

خودکشی دختر دانش آموز 13 ساله + عکس

دختر ۱۳ ساله خود را حلق آویز کرد .به گزارش پارس ناز این نوجوان بلند پرواز سیزده ساله به خاطر بی مسئولیتی مدیر مدرسه، خود را حلق آویز کرد.

این دختر سیزده ساله از طرف مدرسه برای برداشتن بی اجازه یک چاقو به دزدی متهم شد، و دو روز قبل آنکه خود را به دار بیاویزد، از مدرسه اخراج شده بود.

خودکشی دختر دانش آموز 13 ساله + عکس

بر اساس گزارش پلیس؛ فرانسیسکا نوجوان با استعداد ۱۳ ساله‌ای است که در مدرسه نیواستید در اوپینگتون درس می‌خواند، او بارها به خودکشی فکر کرده بود و راجع به آن همیشه صحبت می‌کرد. شش ماه قبل از این حادثه تلاش کرده بود خود را با قرص بکشد، او همیشه تحت تأثیر افکار خودکشی قرار می‌گرفت. دادگاه از پزشکی قانونی تقاضای کالبدشکافی جسد فرانسیسکا را کرد.

 

به گزارش پلیس محلی جنوب شرق لندن و به ادعای پزشک معالج فرانسیسکا، او از سلامتی روانی برخوردار نبود، او در نامه‌ای که در کیفش پیدا کرده بود، از پدر و مادرش به خاطر کاری که می‌خواست با خود بکند، معذرت خواهی کرده بود.

 

پزشک خانوادگی‌شان گفت: این دختر نوجوان که می‌خواست در دانشگاه آکسفورد تحصیل کند و دیپلمات شود، از سال ۲۰۰۸ برای درمان اضطرابش نزد من اقدام کرد.پلیس در پایان گفت: پرونده خودکشی این نوجوان باز می‌ماند تا اگر عواملی در تصمیم او دخیل بودند، شناسایی و به مجازات محکوم شوند.

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>