خانه » خبری و خواندنی » اخبار گوناگون » زنی که برای گرفتن عکس روی پشت بام لخت شد
 

 

زنی که برای گرفتن عکس روی پشت بام لخت شد

این زن برای عکس گرفتن روی پشت بام لخت شد + عکس

این زن برای عکس گرفتن روی پشت بام لخت شد + عکس

 مردم لندن عصر یک روز کاری از دیدن زنی لخت و برهنه بر روی پشت بام شوکه شدند . این زن بمدت چهار ساعت  با ژستی مستهجن بر روی پشت بام شیروانی منزلی نشست تا عکاسش بتواند عکس هنری دلخواهش را برای تبلیغات بگیرد

زن برهنه که با فرم نشستن بسیار زننده برای گرفتن عکس تبلیغاتی ۴ ساعت روی شیروانی پشت بام خانه ای نشسته بود تعجب رهگذران را برانگیخت. رهگذران با تعجب به این صحنه نگاه میکردند اما عکاس و زن برهنه به کارشان ادامه می دادند.

این زن برای عکس گرفتن روی پشت بام لخت شد + عکس

عکس گرفتن از زن برهنه روی پشت بام برای تبلیغات

این زن  برهنه بر روی پشت بام یکی از ساختمان های بلند لندن به مدت ۴ ساعت نشسته بود و ظاهرا هدفش گرفتن تنها یک عکس برای کاری تبلیغاتی در یک قطعه هنری بود.مشهور بودن این ساختمان و شلوغی آن ساعت روز باعث جلب توجه  عده زیادی از مردم شده بود.

این زن برای عکس گرفتن روی پشت بام لخت شد + عکس

این زن توسط یکی از عکاسان انگلستان به نام پاپی جکسون برای کار تبلیغاتی یک قطعه عکس هنری ساعتها با بدنی کاملا برهنه در پشت بام خانه ای در شرق لندن نشسته بود .عصر یکی از روزهای غیرتعطیل زمانی بود که از طرف این عکاس تبلیغاتی انتخاب شده بود.شرایط زشت نشستن زن برهنه روی شیروانی پشت بام یک خانه توجه بسیاری از رهگذران را به خود جلب کرد و همین موجب انتشار تصاویر این زن برهنه در شبکات اجتماعی لندن شد.

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>