خانه » خبری و خواندنی » تجلیل از یک هنرمند پیشکسوت ، جشن دوسالگی رادیو جمعه برگزار شد
 

 

تجلیل از یک هنرمند پیشکسوت ، جشن دوسالگی رادیو جمعه برگزار شد

در جشن دوسالگی برنامه رادیو جمعه، از هنرمند پیشکسوت اصغر سمسارزاده تجلیل شد.

تجلیل از یک هنرمند پیشکسوت ، جشن دوسالگی رادیو جمعه برگزار شد

به گزارش خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ جشن تولد دو سالگی رادیو جمعه، عصر امروز (یکشنبه ۲۶ آذر) با حضور حمید شاه‌آبادی معاونت صدا و بهنام احمدپور مدیر رادیو ایران، حمیدرضا افتخاری مدیر گروه ورزش رادیو ایران، عباس محبی، فرانک رفیعی، شوکت حجت، داود منفرد، اصغر سمسارزاده، علیرضا جاویدنیا، نسیم رفیعی، سارا جعفری برگزار شد.

علیرضا جاویدنیا و نسیم ربیعی برنامه خاص سالگرد رادیو جمعه را شروع و از همه حاضران تقدیر کردند. در ادامه گروه رادیو جمعه بخش های متفاوت این هفته رادیو جمعه را جهت علاقه‌مندان به اجرا گذاشتند.

در بخشی از این مراسم، جاویدنیا خاطره‌ای از حضور در رادیو جمعه گفت و بیان کرد: زمانی که صبح جمعه با شما را ضبط می‌کردیم، مادرم را از دست دادم. در مراسم ختم مادر همه دوستان آمده بودند. آقای نوذری دست من را گرفتند و من را سر ضبط برنامه بردند. ما به میدان ارگ رفتیم. بر تصویر همه روزها قطعات شاد جهت من بود و خلاصه اینکه هر طور بود برنامه را ضبط کردیم. این اتفاقات در کار ما وجود دارد و ما وظیفه داریم در هر شرایطی برنامه ای شاد جهت مردم اجرا کنیم.

تجلیل از یک هنرمند پیشکسوت ، جشن دوسالگی رادیو جمعه برگزار شد

در ادامه این مراسم، از اصغر سمسارزاده هنرمند پیشکسوت با حضور شاه آبادی معاونت صدای رسانه ملی و بهنام احمدپور مدیر رادیو کشور عزیزمان ایران تجلیل شد.

سمسارزاده بعد از دریافت هدیه‌اش گفت: خوشحالم زمانی از من تجلیل می‌شود که هدایتگر رادیو یک تئاتری هست. از آقای شاه آبادی و آقای احمدپور تقدیر می‌کنم.

شاه آبادی معاونت صدا هم در آخر ضمن تقدیر از همه عوامل برنامه رادیو جمعه گفت: تقدیر می‌کنم که با برنامه‌های شاد خود، جمعه‌ای همراه با آرامش و نشاط جهت ما می سازید. ما سال‌ها با برنامه شما زندگی کرده‌ایم.

در جشن دوسالگی برنامه رادیو جمعه، از هنرمند پیشکسوت اصغر سمسارزاده تجلیل شد.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: مراسم ختم | هنرمند | برنامه | پیشکسوت | احمدپور | رادیو | ایران | برنامه

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>