خانه » خبری و خواندنی » تشکیل هیات سه نفره بازبینی فیلم‌های فجر کذب است ، پاسخ دبیر جشنواره فیلم فجر به چند سوال
 

 

تشکیل هیات سه نفره بازبینی فیلم‌های فجر کذب است ، پاسخ دبیر جشنواره فیلم فجر به چند سوال

دبیر جشنواره سی و ششم فجر گفت: انتشار اخباری راجع به برگزاری جشنواره در برج میلاد و تشکیل هیات سه نفره جهت بازبینی آثار شایعه‌ای بیش نیست.

تشکیل هیات سه نفره بازبینی فیلم‌های فجر کذب است ، پاسخ دبیر جشنواره فیلم فجر به چند سوال

ابراهیم داروغه زاده دبیر جشنواره سی و ششمین دوره فجر در گفتگو با خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ درمورد اخبار انتشار شده است مبنی بر بازبینی فیلم های فجر به وسیله هیات سه نفره پیش از بررسی هیات گزینش هفت نفره سی و ششمین جشنواره فجر تصریح کرد: این خبر شایعه‌ای بیش نیست و تمامی آثار راه یافته به سی و شمین جشنواره فیلم فجر به وسیله هیات گزینش ۷ نفره (محمود اربابی، احمد امینی، مجید رضابالا، پوران درخشنده، سیدجمال ساداتیان، حسین کرمی و محمدهادی کریمی) که اعضای هیات گزینش سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر هستند، دیده و گزینش خواهند شد.

داروغه زاده در ادامه صحبت هایش در خصوص احتمال جابجایی مجدد محل برگزاری جشنواره فجر تصریح کرد: پردیس ملت همچون گذشته که اعلام کرده بودیم میزبان اهالی رسانه و فیلمسازان خواهد بود و همه امسال شاهد فضایی حرفه‌ای خواهند بود.

عبارات مهم : جشنواره فیلم – جایزه اسکار
دبیر جشنواره سی و ششمین دوره فجر در آخر در خصوص انتخاب نشدن فیلم سینمایی «نفس» در اسکار گفت: فیلم «نفس» یکی از آثار خوب جشنواره سی و پنجم فجر بود که متاسفانه در بخش رقابتی جایزه اسکار گزینش نشد؛ ولی این را باید بدانیم که قرار نیست هر سال در این مسابقه حضور داشته باشیم. این اثر با توجه به توانایی هایی که در زمینه ایرانی بودن، شرکت در جشنواره های خارجی و همچنین دارا بودن پخش کننده خارجی داشت، گزینش شد ولی موفق به گذر از بخش رقابتی نشد که امیدواریم در سال های آینده در اسکار حضور داشته باشیم.

انتهای پیام/

تشکیل هیات سه نفره بازبینی فیلم‌های فجر کذب است ، پاسخ دبیر جشنواره فیلم فجر به چند سوال

واکنش داروغه زاده به شایعه بازبینی فیلم های فجر به وسیله هیاتی سه نفره

واژه های کلیدی: جشنواره فیلم | جایزه اسکار | جشنواره | خارجی | داروغه زاده | جشنواره فیلم فجر | پردیس ملت |

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>