خانه » خبری و خواندنی » نمایش ارتقای كارآمدی قوه قضايیه با تبیین عملكرد آن از اولویت های رسانه ملی است
 

 

نمایش ارتقای كارآمدی قوه قضايیه با تبیین عملكرد آن از اولویت های رسانه ملی است

دكتر علی عسكری در نشست مشترك با دادستان‌ تهران، بر اهتمام رسانه ملی‌ در نمايش ارتقای كارآمدی قوه قضاييه تاكيد كرد.

نمایش ارتقای كارآمدی قوه قضايیه با تبیین عملكرد آن از اولویت های رسانه ملی است

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ نشست مشترك مدیر و بعضی از معاونان و مدیران ارشد رسانه ملی با دادستان عمومی و انقلاب و دادستان‌ها و روسای دادگاه های استان تهران، با عنوان نقش صدا و سیما در اطلاع رسانی و آموزش های عمومی و حقوقی برگزار شد.

در این نشست دكتر علی عسكری و دكتر جعفری دولت آبادی بر تعامل هرچه زیاد رسانه ملی و مجموعه قوه قضايیه در زمینه های متفاوت به خاص آموزش های عمومی و حقوقی تاكید كردند.

گسترش همكاری ها جهت كنترل آسیب های اجتماعی، پیشگیری از جرم، زیاد کردن شناخت مردم از حقوق خود در جامعه، واكاوی و شناخت دقیق جرایم در عرصه اینترنت و اینترنت و چگونگی پرداخت هنرمندانه به معضلات و مسائل مرتبط با دستگاه قضایی و ارتباط این نهاد مهم با مردم از جمله مباحث مطرح شده است در این نشست مشترك بود.

نمایش ارتقای كارآمدی قوه قضايیه با تبیین عملكرد آن از اولویت های رسانه ملی است

دكتر علی عسكری در این نشست با استقبال از همكاری دستگاه قضایی در تولیدات آموزشی و فرهنگی جهت مردم، خواستار زیاد کردن این تولیدات شد و افزود: نمایش ارتقای كارآمدی قوه قضايیه با تبیین عملكرد آن از اولویت های مهم رسانه ملی است.

رئیس رسانه ملی بیان نقدهای منصفانه، دقیق و ملموس جهت مردم از دستگاه های متفاوت را موجب زیاد کردن اعتماد عمومی دانست و تصریح كرد: قطعا با چنین رویكردی است كه می توان كارآمدی را زیاد کردن داد.

دكتر جعفری دولت آبادی هم در این نشست با اشاره به جایگاه اثرگذار رسانه ملی در عرصه رسانه ای كشور گفت: بخشی از مشكلات دستگاه های كشور ناشی از فقدان ارتباطات رسمی و تعاملات فی مابین است و معتقدیم با برگزاری چنین نشست‌هایی این خلأ پر خواهد شد.

دادستان عمومی و انقلاب تهران، خواستار تقویت همكاری های رسانه ملی با دستگاه قضایی در حوزه آموزش های عمومی و حقوقی شد و افزود: بسیاری از مردم متاسفانه بدیهیات حقوقی را نمی دانند و ما در حوزه آموزش های عمومی به خاص در كلیت قوانین و جرایم گسترده مانند سرقت، چك و مانند آن به كمك صداوسیما نیاز داریم تا مردم آگاهی بیشتری پیدا كنند.

دكتر علی عسكری در نشست مشترك با دادستان‌ تهران، بر اهتمام رسانه ملی‌ در نمايش ارتقای كارآمدی قوه قضاييه تاكيد كرد.

در این نشست همچنین بعضی از دادستان های شهرستان ها و روسای دادگاه های استان پایتخت کشور عزیزمان ایران و تعدادی از معاونان و مدیران ارشد رسانه ملی به بیان نظر ها و نظرات خود پرداختند.

انتهای پيام/

نشست مشترك رئيس رسانه ملی با دادستان های استان پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار شد

واژه های کلیدی: استان تهران | رسانه ملی | رسانه ای | دستگاه | آموزشی | نمایش | آموزش | رسانه ملی

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>