خانه » ورزشی » بازیکنان سرباز ذوب آهن با هماهنگی به تراکتورسازی پیوستند
 

 

بازیکنان سرباز ذوب آهن با هماهنگی به تراکتورسازی پیوستند

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد نیروهای مسلح گفت: بازیکنان سرباز ذوب آهن با هماهنگی جهت گذراندن خدمت سربازی به تراکتورسازی پیوستند.

بازیکنان سرباز ذوب آهن با هماهنگی به تراکتورسازی پیوستند

سردار موسی کمالی در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان؛ راجع به پیوستن سه بازیکن ذوب آهن به تراکتورسازی جهت گذراندن خدمت سربازی اظهار کرد: این سه ورزشکار برگه اعزام خود به خدمت سربازی را گرفتند و از سوی شورای ورزش ستاد کل نیروهای مسلح به کلوب تراکتورسازی اعزام شدند. به هر حال آنها با هماهنگی به تراکتورسازی پیوستند.

شورای ورزش ستاد کل نیروهای مسلح در مورد بازیکنان سرباز تصمیم می گیرد

او ادامه داد: شورای ورزش ستاد کل نیروهای مسلح تصمیم می گیرد که بازیکن جهت خدمت سربازی به چه تیمی برود تا بازیکنان سرباز عادلانه به تیم های نظامی تقسیم شوند. اگر بازیکنان در لیگ برتر بازی کنند آنها به تیم های نیروهای مسلح در لیگ برتر که جای خالی دارند می روند. همچنین تعدادی از بازیکنان که در لیگ دسته یک حضور دارند جهت گذراندن خدمت سربازی به تیم های فجر شهید سپاسی و ملوان اعزام می شوند.

بیرانوند بدون هماهنگی با شورای ورزش قصد داشت به تراکتورسازی بپیوندد

کمالی راجع به اینکه چرا بیرانوند نتوانست به تیم تراکتورسازی بپیوندد، بیان کرد: این دروازه بان جوسازی کرده بود و بدون هماهنگی با شورای ورزش نیروهای مسلح قصد داشت جهت گذراندن خدمت سربازی به تیم تراکتورسازی برود. بعضی از ورزشکاران درس دانشگاهی ارزش تمام می شود و بعد از آن با گرفتن برگه اعزام راهی تیم های نظامی می شوند.

بازیکنان سرباز ذوب آهن با هماهنگی به تراکتورسازی پیوستند

نوراللهی باید دوره آموزشی خود را بگذراند

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح راجع به وضعیت نوراللهی بیان کرد: گذراندن دوره آموزشی تنها مسئله نوراللهی است و این بازیکن با سپری کردن دوره دو ماه آموزشی می تواند جهت پرسپولیس بازی کند. نوراللهی به علت حضور در لیگ قهرمانان آسیا نتوانست دوره آموزشی خود را بگذراند و اکنون باید این دوره را سپری کند.

همه فوتبالیست ها باید دوره آموزشی خود را بگذرانند

او راجع به اینکه خیلی از فوتبالیست ها دوره آموزشی را سپری نکردند، بیان کرد: این عنوان صحت ندارد و بازیکنان سرباز بعد از اینکه در یک تیم نظامی بازی کردند باید در آخر فصل دوره آموزشی را سپری کنند. براین اساس همه فوتبالیست ها دوره آموزشی را می گذرانند و فقط نوراللهی دوره آموزشی را نمی گذراند.

سردار کمالی در آخر خاطر نشان کرد: خدمت سربازی عالیشاه هنوز تمام نشده است و او همچنان باید در تراکتورسازی بازی کند.

انتهای پیام/

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد نیروهای مسلح گفت: بازیکنان سرباز ذوب آهن با هماهنگی جهت گذراندن خدمت سربازی به تراکتورسازی پیوستند.

واژه های کلیدی: نیروهای مسلح | فوتبالیست ها | تراکتورسازی | از اینکه در | بازیکنان | سربازی | بازیکن | آموزشی | هماهنگی | سرباز

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>