خانه » ورزشی » فیفا در مورد لغو محرومیت پرسپولیس تصمیم می گیرد / وثوق احمدی
 

 

فیفا در مورد لغو محرومیت پرسپولیس تصمیم می گیرد / وثوق احمدی

رئیس کمیته تعیین اوضاع بازیکنان گفت: فیفا در مورد لغو یا تعلیق محرومیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس تصمیم می گیرد و این عنوان ارتباطی به توافق دو کلوب ندارد.

فیفا در مورد لغو محرومیت پرسپولیس تصمیم می گیرد / وثوق احمدی

روزبه وثوق احمدی در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان؛ راجع به سفر سرپرست کلوب پرسپولیس به ترکیه جهت رفع محرومیت کلوب اظهار کرد:بخشی از حکم محرومیت کلوب پرسپولیس مربوط به پرداخت غرامت به کلوب ریز اسپور ترکیه است که این جریمه را باید کلوب و مهدی طارمی پرداخت کنند.

توافق پرسپولیس و ریز اسپور ترکیه فقط در زمینه پرداخت غرامت امکان پذیر است

او ادامه داد: دو کلوب پرسپولیس و ریز اسپور ترکیه می توانند در زمینه غرامت با یکدیگر توافق کنند و کلوب ریز اسپور موافقت خود را جهت نگرفتن یا دریافت این جریمه به صورت قسط بندی اعلام کند ولی محرومیت نقل و انتقالاتی موضوعی نیست که طرفین با یکدیگر در این مورد تصمیم بگیرند.

فیفا در مورد لغو محرومیت پرسپولیس تصمیم می گیرد / وثوق احمدی

لغو یا تعلیق محرومیت پرسپولیس منوط به تصمیم فیفا دارد

وثوق احمدی بیان کرد: دو کلوب پرسپولیس و ریز اسپور ترکیه می توانند با یکدیگر توافق کنند و تفاهم نامه خود را به فیفا ارسال کنند در آن صورت شاید فیفا تصمیم جدیدی در مورد محرومیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس بگیرد. به هر حال لغو یا تعلیق محرومیت پرسپولیس منوط به تصمیم فیفا است و ارتباطی به توافق با ریز اسپور ترکیه ندارد.

رئیس کمیته تعیین اوضاع بازیکنان گفت: کلوب پرسپولیس به علت قرارداد طارمی به پرداخت غرامت به کلوب ریز اسپور ترکیه محکوم شده است است و این کلوب ترکیه ای می تواند این جریمه را ببخشد یا به پرسپولیس تخفیف بدهد ولی در مورد رفع یا تعلیق محرومیت فقط فیفا تصمیم می گیرد.

او راجع به اینکه امیدی به حل محرومیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس وجود ندارد، بیان کرد: امیدوار هستیم که مسئله محرومیت پرسپولیس حل شود ولی این عنوان تصمیمی نیست که دو کلوب بگیرند و باید دادگاه حکمیت ورزش در این مورد رای صادر کند.

حکمی در مورد کسر امتیاز پرسپولیس دریافت نکردیم

وثوق احمدی راجع به احتمال کسر امتیاز از پرسپولیس در پرونده گولچ تصریح کرد: در حال حاضر حکمی مبنی بر کسر امتیاز از پرسپولیس دریافت نکردیم تا در این باره صحبت کنیم.

رئیس کمیته تعیین اوضاع بازیکنان گفت: فیفا در مورد لغو یا تعلیق محرومیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس تصمیم می گیرد و این عنوان ارتباطی به توافق دو کلوب ندارد.

باشگاه پدیده با بازیکن سابق خارجی خود توافق شفاهی کرده بود

رئیس کمیته تعیین اوضاع بازیکنان راجع به بیانات مدیر عامل پدیده که ۵۰ درصد قرارداد بازیکن خارجی را دادند، بیان کرد: مدیران سابق پدیده توافق شفاهی با بازیکن خارجی خود کردند و به صورت مکتوب توافقی نکردند. براین اساس مدیران تازه پدیده می گویند ۵۰ درصد از قرارداد بازیکن دادند و قصد داشتند مابقی پول قرارداد را بدهند. البته مسئولان پدیده گفتند که خبر وکیل بازیکن به دست ما نرسیده است.

او در آخر خاطر نشان کرد: کلوب پدیده نیمی از مبلغ قرارداد بازیکن خارجی خود را داده بود ولی مابقی این مبلغ را پرداخت نکرد و با کسر ۶ امتیاز مواجه شد. بازیکن خارجی زرنگی کرده است و علاوه بر دریافت پول خود باعث کسر امتیاز از پدیده هم شده است است.

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: پرسپولیس | بازیکنان | دریافت | بازیکن | قرارداد | خارجی | توافق | ترکیه

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>