خانه » ورزشی » انتخاب ۲ سرمربی در نشست فنی فدراسیون دوچرخه سواری
 

 

انتخاب ۲ سرمربی در نشست فنی فدراسیون دوچرخه سواری

نشست فنی فدراسیون دوچرخه سواری کشور عزیزمان ایران با امروز با حضور اعضای کمیته فنی برگزار شد.

انتخاب ۲ سرمربی در نشست فنی فدراسیون دوچرخه سواری

به گزارش گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان؛ به نقل از سایت فدراسیون دوچرخه سواری، امروز نشست بررسی مسائل فنی تیم‌های ملی در دفتر ریاست فدراسیون برگزار شد. در این جلسه خسرو قمری، ناهید ایروانی، محمود وفایی، منوچهر روشن پور، محسن سلگی، علیرضا ژاله و رسول هاشم کندی حضور داشتند و در خصوص گزینش سرمربی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت و همچنین حضور تیم‌های ملی کشورمان در مسابقه های قهرمانی آسیا و بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ به گفتگو پرداختند.

با تصمیم کمیته فنی، رسول هاشم کندی به عنوان مربی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت رده بزرگسالان و جوانان مردها گزینش شد. سید معزالدین سیدرضایی نیز به عنوان دستیار هاشم کندی مشغول به کار خواهد شد. حمید سجادی نیز که پیش از این در کادر فنی جوانان حضور داشت کماکان به عنوان کمک مربی به فعالیت خود ادامه خواهد داد. مریم غیاثوند و افسانه سجادی به عنوان مربیان تیم استقامت و نیمه استقامت بانوان نیز گزینش شدند.

کمیته فنی در ادامه جلسه عنوان گزینش سرمربی تیم ملی کوهستان را در دستور کار خود قرار داد و تصمیم بر این شد تا «پریموث استرانکار» اسلوونیایی که پیش از این نیز هدایت ملی پوشان را برعهده داشت در ابتدای سال تازه میلادی طی یک جلسه حضوری در کشور عزیزمان ایران مذاکرات خود را نهایی کند تا در صورت توافق، تیم ملی را در مسابقه های قهرمانی آسیا ۲۰۱۸ در فیلیپین هدایت کند.

انتخاب ۲ سرمربی در نشست فنی فدراسیون دوچرخه سواری

انتهای پیام/

سرمربیان تیم های ملی دوچرخه سواری گزینش شدند

واژه های کلیدی: سرمربی تیم ملی | دوچرخه سواری | دوچرخه سوار | مسابقه | دوچرخه | جوانان | سواری | سرمربی

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>