خانه » ورزشی » توافق استقلال با یکی از اصلی‌ترین طلبکار‌ها
 

 

توافق استقلال با یکی از اصلی‌ترین طلبکار‌ها

باشگاه استقلال با یکی از اصلی‌ترین طلب کاران خود در مورد پرداخت مطالبات به توافق رسید.

توافق استقلال با یکی از اصلی‌ترین طلبکار‌ها

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسالگروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان، با توجه به توافق میلاد فخرالدینی بازیکن سابق آبی پوشان پایتخت با مدیران این باشگاه، بخش بیشتری از مطالبات خود را بخشید.

عبارات مهم : استقلال – باشگاه

فخرالدینی ۶۰ درصد طلب خود را بخشید

پندار توفیقی راجع به اوضاع مطالبات فخرالدینی بازیکن سابق استقلال گفت: طبق توافقاتی که با این بازیکن داشتیم در نهایت فخرالدینی ۶۰ درصد مطالبات خود را بخشید و قرار است ۴۰ درصد دیگر مطالبات او در آینده پرداخت شود.
طلب فخرالدینی از استقلالی‌ها چیزی حدود ۶۰۰ میلیون تومان بود که با بخشش ۶۰ درصد، حدود ۲۰۰ میلیون تومان یعنی ۴۰ درصد مطالبات این بازیکن به وسیله مدیران استقلال به زودی پرداخت می‌شود.

پرونده شکایت از استقلال و کشور عزیزمان ایران جوان در کمیته تعیین اوضاع باز شده است است

معاون ورزشی کلوب استقلال راجع به اینکه وزیری مدیر عامل کلوب کشور عزیزمان ایران جوان بوشهر اعلام کرده است در صورتی که استقلالی‌ها تا آخر وقت ادارای امروز یعنی ۱۹ آذر پول مورد نظر (۱۰۰ میلیون تومان) راجع به مهدی قائدی را پرداخت نکنند به همین منظور با شکایت این کلوب مواجه می‌شوند بیان کرد: کلوب کشور عزیزمان ایران جوان بوشهر که ما قائدی را ازش جذب کردیم مورد شکایتی دارد. یکی از این شکایت‌ها مربوط به باشگاه توحید بوشهر است که نامه‌ای را جهت مشخص شدن حق رشد قائدی به کمیته تعیین اوضاع فدراسیون فوتبال فرستاده و پرونده‌ای را جهت ۲ کلوب استقلال و کشور عزیزمان ایران جوان بوشهر باز کرده است.

توافق استقلال با یکی از اصلی‌ترین طلبکار‌ها

استقلال مستندات خود را به کمیته تعیین اوضاع ارسال کرده است

توفیقی در ادامه افزود: ما هم مستندات مورد نیاز را جهت کمیته تعیین اوضاع ارسال کردیم و منتظر رای نهایی این کمیته هستیم تا در آن صورت بدانیم که ۱۰۰ میلیون باقی مانده را به کدام یک از ۲ کلوب توحید بوشهر و یا کشور عزیزمان ایران جوان بوشهر باید بدهیم. به همین علت در حال گرفتن استعلام هستیم تا مشخص شود چه کار باید انجام دهیم؛ بنابراین اگر کلوب کشور عزیزمان ایران جوان بوشهر از استقلال شکایت دارد بهتر است تمامی شکایت‌ها از جمله شکایت کلوب توحید بوشهر هم به صورت تجمعی بررسی شود تا در نهایت اوضاع نهایی مشخص گردد.

با کلوب کشور عزیزمان ایران جوان بوشهر تفاهم خواهر خواندگی داریم

معاون ورزشی کلوب استقلال ادامه داد: ما با کلوب کشور عزیزمان ایران جوان بوشهر تفاهم نامه خواهر خواندگی داریم و قرار نیست به هر دلیلی ۲ کلوب از یکدیگر شکایت کنند.

چک دوم شجاعیان تا آخر هفته پرداخت می‌شود

توفیقی راجع به اوضاع پرداخت چک رضایت نامه داریوش شجاعیان به باشگاه گسترش فولاد تبریز نیز گفت:با توجه به صحبت‌هایی که صبحگاه امروز با نصیرزاده مدیر عامل گسترش فولاد انجام دادیم در نهایت قرار شد چک دوم این بازیکن را تا آخر هفته جاری پرداخت کنیم و مشکلی در این زمینه وجود ندارد. همچنین سومین چک رضایت نامه نیز به تاریخ ۳۰ دی ماه امسال است که به طور حتم این چک در همان وقت پرداخت می‌شود.

انتهای پیام/

باشگاه استقلال با یکی از اصلی‌ترین طلب کاران خود در مورد پرداخت مطالبات به توافق رسید.

واژه های کلیدی: استقلال | باشگاه | بازیکن | استقلال | بوشهر | ایران | میلیون | باشگاه

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>