خانه » ورزشی » امیدوارم نتیجه های خوبی در مسابقه های وزنه برداری آمریکا کسب کنیم / بیرانوند
 

 

امیدوارم نتیجه های خوبی در مسابقه های وزنه برداری آمریکا کسب کنیم / بیرانوند

سرمربی تیم ملی وزنه برداری گفت: تمام وزنه برداران در شرایط مناسبی قرار دارند و امیدوارم بتوانیم نتیجه خوبی را در آمریکا کسب کنیم.

امیدوارم نتیجه های خوبی در مسابقه های وزنه برداری آمریکا کسب کنیم / بیرانوند

محسن بیرانوند سرمربی تیم ملی وزنه برداری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان؛ درمورد شرایط وزنه‌برداران بعد از نخستین جلسه تمرینی در آمریکا اظهار داشت: با وجود مسائل فراوانی که پیش از اعزام بوجود آمد، ولی با کمک وزارت ورزش و امور خارجه توانستیم تیم را با ترکیب کامل عازم آمریکا کنیم و در حال حاضر هم شرایط وزنه برداران رضایت بخش هست. هیچ گونه مصدومیتی در تیم وجود ندارد و امیدوارم بتوانیم نتیجه خوبی را در رقابت‌های جهانی کسب کنیم.

او ادامه داد: برنامه ریزی ما جهت ورزشکاران این است که تمامی وزنه برداران بتوانند در روز مسابقه شش حرکت ارزش را به درستی انجام بدهند و در ضمن چیزی که برایمان از هر چیز دیگری اولویت دارد کسب مدال طلای مجموع است و بعد از آن بعد از تک مدال حرکت یک ضرب و دوضرب، در صورتی که ورزشکاران در روز مسابقه با بدشانسی مواجه نشوند مطمئنم که می‌توانند به نتیجه های خوبی برسند.

سرمربی تیم ملی وزنه برداری در آخر تصریح کرد: زمانی که به محل برگزاری مسابقه های رسیدیم تصمیم گرفتیم یک روز به ورزشکاران استراحت بدهیم تا خستگی از تنشان در برود. متاسفانه در هتلی که جهت تیم کشور عزیزمان ایران در نظر گرفته شده است غذای مناسبی جهت ملی پوشان تهیه نمی‌شود و کیفیت غذا‌ها به هیچ وجه خوب نیست و در حال رایزنی هستیم تا بتوانیم هر چه سریعتر این مسئله را برطرف کنیم. در ضمن بعد از نخستین جلسه تمرینی تیم ملی وزنه برداران راهی سالن مسابقه های شدند تا مسابقه های دسته ٦٩ کیلو را از از نزدیک مشاهده کنند. قرار است فردا هم دومین جلسه تمرینی مان از ساعت ۱۷ به وقت آمریکا برگزار شود.

امیدوارم نتیجه های خوبی در مسابقه های وزنه برداری آمریکا کسب کنیم / بیرانوند

انتهای پیام/

اظهارات بیرانوند راجع به شرایط میزبانی آمریکا از وزنه برداران

واژه های کلیدی: سرمربی تیم ملی | وزنه برداری | ورزشکاران | بیرانوند | مسابقه | آمریکا | ایران | فدراسیون وزنه برداری

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>