خانه » خبری و خواندنی » اخبار اقتصادی و سیاسی » جدول تعرفه‌های تازه اینترنت ثابت مخابرات
 

 

جدول تعرفه‌های تازه اینترنت ثابت مخابرات

شرکت مخابرات ایران، تعرفه‌های تازه اینترنت خود را از حداقل سرعت ۵۱۲ کیلوبیت‌برثانیه با حجم ۱۴ گیگابایت ماهانه و حداکثر سرعت ۱۶ مگابیت‌برثانیه با حجم ۱۳۰ گیگابایت اعلام کرد.

جدول تعرفه‌های تازه اینترنت ثابت مخابرات

شرکت مخابرات ایران، تعرفه های تازه اینترنت خود را از حداقل سرعت ۵۱۲ کیلوبیت برثانیه با حجم ۱۴ گیگابایت ماهانه و حداکثر سرعت ۱۶ مگابیت برثانیه با حجم ۱۳۰ گیگابایت اعلام کرد.

تعرفه های اینترنت ثابت مخابرات اعلام شد

تعرفه های تازه غیرحجمی اینترنت ثابت از دهم آذرماه اجرایی می شود و در این راستا، شرکت های ارائه دهنده اینترنت تعرفه های رقابتی خود را اعلام کرده اند.

عبارات مهم : اینترنت پرسرعت – مخابرات
محمدرضا بیدخام سخنگوی شرکت مخابرات ایران، با اشاره به اعمال تعرفه های تازه اینترنت پرسرعت غیرحجمی این شرکت بر اساس اصول سرعت محوری، کم کردن هزینه مشتریان، تفکیک ترافیک داخلی و بین الملل و رعایت مصرف منصفانه، گفت: تعرفه های تازه در حوزه دسترسی ارتباطات ثابت در جهت اجرای مصوبه ۲۶۶ شرکت تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و در جهت اصلاح کیفیت خدمات عرضه شده است است.

وی با بیان اینکه این تعرفه ها با توجه به نیاز مشتریان طراحی و با بررسی های کارشناسی، تدوین شده است که متعاقبا اجرایی خواهد شد، افزود: تعرفه ی سرویس های غیرحجمی بر اساس یک سقف مصرف منصفانه (Fair usage policy) مشخص شده است که تعیین این سقف حجم جهت کاربر به منظور ایجاد مسابقه زیاد و به نفع کاربران به اپراتورهای ارائه دهنده خدمات اینترنتی سپرده شده است است.

جدول تعرفه های تازه اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات کشور عزیزمان ایران در شکل زیر آمده است:

جدول تعرفه‌های تازه اینترنت ثابت مخابرات

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

واژه های کلیدی: اینترنت پرسرعت | مخابرات | اینترنت | گیگابایت | اینترنتی | ایران | خبر | اقتصادی

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>