خانه » ورزشی » کیش میزبان مسابقه های تنیس نوجوانان زیر ۱۳ سال غرب آسیا
 

 

کیش میزبان مسابقه های تنیس نوجوانان زیر ۱۳ سال غرب آسیا

رئیس فدراسیون تنیس از میزبانی کیش جهت مسابقه های تنیس نوجوانان زیر ۱۳ سال غرب آسیا خبر داد.

کیش میزبان مسابقه های تنیس نوجوانان زیر 13 سال غرب آسیا

به گزارش خبرنگار گروه ورزش گروه تحریریه سایت مجید شایسته مدیر فدراسیون تنیس در گفت و گو با رادیو راجع به میزبانی کشور عزیزمان ایران جهت مسابقه های نوجوانان زیر ۱۳ سال غرب آسیا گفت: از دو هفته آینده مسابقه های نوجوانان زیر ۱۳ سال غرب آسیا در جزیره کیش برگزار خواهد شد. قرار بر این بود که کشور امارات و شهر خجیره میزبان این مسابقه های باشد ولی آنها اعلام کردند که نمی توانند میزبانی کنند.

او افزود: بعد از اعلام فدراسیون آسیایی، آینده نگری میزبانی را کردیم و برنامه ریزی ها جهت اجرای آن انجام دادیم. خوشبختانه کمک جدی جهت میزبانی انجام گرفت و کنفدراسیون آسیا با درخواست ما موافقت کرد. در این راستا برقعه ای و صدری از همکاران فدراسیون تنیس، پیگیری های مورد نیاز را انجام می دادند. این میزبانی اتفاق خوبی جهت ما است لیکن در برنامه ریزی ها هر لحظه اولویت ما با رده های سنی پایه بوده است و یکی از مزایای این مسابقه های این است که با ۸ بازیکن، ۴ پسر و ۴ دختر می توانیم در مسابقه های شرکت کنیم.

کیش میزبان مسابقه های تنیس نوجوانان زیر ۱۳ سال غرب آسیا

عبارات مهم : مجموعه ورزشی انقلاب – کنفدراسیون آسیا
شایسته ادامه داد: مسابقه های انتخابی جهت حضور تیم ها جهت دختران در مجموعه ورزشی استقلال و جهت پسران در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد و نفرات برتری جهت حضور در این مسابقه های شناسایی شدند. امیدواریم این نفرات بازی های خوبی را به نمایش بگذارند و نتیجه های مطلوبی کسب کنند. در این روزها کشورهای علاقمند به حضور در مسابقه در حال اعلام نظر هستند و ما منتظر اعلام حضورشان هستیم.

رئیس فدراسیون تنیس بیان کرد: حدود یک ماه است که با مصوبه هیئت رئیسه فدراسیون تصمیم بر ایجاد کمیته فنی در فدراسیون گرفته ایم. در دوره های گذشته هم نوسانات مختلفی در این کمیته داشتیم. ولی در دوره تازه ترکیبی تازه شکل گرفته که طی یک ماه بصورت منظم تشکیل جلسه می دهد. مسابقه های جدی را تا آخر سال پیش رو داریم و کمی کارمان سنگین است.

او خاطر نشان کرد: بعد از شکل گیری کمیته فنی مسئولیت مباحث فنی راجع به تیم های ملی و سایر موارد بر عهده این کمیته هست. در این میان افراد پیشکسوتی که به زبان انگلیسی تسلط دارند و به علم روز تنیس آشنا هستند و همچنین همکارانی که مسائل فنی فدراسیون را کنترل می کنند در این کمیته حضور دارند. ظرف مدت یک هفته کادر فنی کاملا مشخص خواهد شد. یکی از مربیان خوب ما به عنوان ناظر فنی تیم های ملی بانوان و یک نفر جهت نظارت بر مردها گزینش می شود که این افراد کل عملکرد تیم های ملی را بررسی می کنند. آنها با توجه به مصوبات کادر فنی کارها را پیگیری می کنند و گزارشات را در کمیته مطرح می نمایند و پیگیری های مورد نیاز را انجام می دهند.

انتهای پیام/

رئیس فدراسیون تنیس از میزبانی کیش جهت مسابقه های تنیس نوجوانان زیر ۱۳ سال غرب آسیا خبر داد.

اظهارات شایسته راجع به میزبانی تنیس

واژه های کلیدی: مجموعه ورزشی انقلاب | کنفدراسیون آسیا | فدراسیون تنیس | برنامه ریزی | نوجوانان | مسابقه | میزبان | مجموعه

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>