خانه » خبری و خواندنی » گالری هایی که در هفته دوم آذر ماه برپاست
 

 

گالری هایی که در هفته دوم آذر ماه برپاست

گالری هایی در هفته دوم آذر ماه برپاست در اینجا به معرفی اجمالی آنها می پردازیم.

گالری هایی که در هفته دوم آذر ماه برپاست

به گزارش خبرنگار حوزه تجسمی گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ هنر یکی از مواهب خداوندی است که باعث آرامش روح انسان می‌شود. جهت همین پیشنهاد گالری‌گردی را در طول هفته جهت شما داریم که در اینجا به معرفی اجمالی بعضی از آنها می‌پردازیم.

گالری یسنا

هنرمندانی چون سایه ابراهیمی، نسرین پناهی، نعیمه نافلی، سمیرا پاشا و هانپ نادزی آثار خود را در این گالری از ۱۰ تا ۲۰ آذر ماه امسال عرضه می کنند.علاقه مندان می توانند جهت بازدید به گالری یسنا مراجعه کنند.

گالری هایی که در هفته دوم آذر ماه برپاست

گالری ایوان

قاسم محمدی آثار خود را در این گالری از ۱۰ تا ۲۴ آذر ماه امسال عرضه می کند. علاقه مندان می توانند جهت بازدید به گالری ایوان مراجعه کنند.

نگارخانه نقش جهان

نمایشگاه نقاشی «طیبه ایمانی» جمعه ۱۰ آذر ماه در گالری «نقش جهان» پایتخت کشور عزیزمان ایران افتتاح می شود. ایمانی در این نمایشگاه که «اسرین» نام دارد، کارهای خود را که در سبک میکس مدیا نگارگری شده، در معرض دید علاقمندان قرار می‌دهند. اطراف این نمایشگاه و عنوان آن آمده است: «اسرین در کردی به معنای اشک پاک و زلال هست؛ زلالی و پاکی همان چیزی است که در وجود هر انسانی در بدو تولد متجلی هست؛ در آلبوم اسرین نماد کودکی است که وجودش زلالی ذات آدمی را تجلی می بخشد. این مجموعه با هدف زنده شدن پاکی‌ها و سادگی‌ها در وجود انسانها به وسیله نقاش آفریده شده است است.»

گالری هایی در هفته دوم آذر ماه برپاست در اینجا به معرفی اجمالی آنها می پردازیم.

عبارات مهم : کرمانشاه – نمایشگاه
طیبه ایمانی در سال ۱۳۶۱ در شهر کرمانشاه در یک خانواده کاملا هنری متولد شد. پدربزرگ مرحومش، آیت الله مرتضی نجومی از مفاخر شهر کرمانشاه، استاد خط و یکی از چهره‌های ماندگار کشور بود و همچنین دایی وی آقای حسین نجومی از اساتید مینیاتور و نقاشی است.

پروژه های اران

هادی علیجانی آثار خود را در این گالری از ۱۰ تا ۱۷ آذر ماه امسال عرضه می کند.علاقه مندان می توانند جهت بازدید به پروژه های اران مراجعه کنند.

هادی علیجانی شیفته نقاشی ایرانی هست. تامل و تعمق دقیق وی و تمرکز بی نظیرش سرچشمه تصویرهای چشمگیر و دلالت های مفهومی است که پدید می آورد: رنگهای روشن و خالص و اشیاء و عنصرهای تخت شده، لایه های قصه و تمثیل و از همه مهمتر وعده امید.

فضای هنری سرفیس ایرانشهر

امین شجاعی آثار خود را در این گالری از ۱۰ تا ۲۷ آذر ماه امسال عرضه می کند.علاقه مندان می توانند جهت بازدید به فضای هنری سرفیس ایرانشهر مراجعه کنند.

گالری هایی که در هفته دوم آذر ماه برپاست

نگارخانه احسان

نخستین نمایشگاه هر سال تصویر گالری احسان از ۱۰ آذر در گالری احسان برپا می شود.هدف از برپایی این هر سال که بخشی از اهداف بلند مدت گالری بین المللی احسان می باشد، شناسایی استعدادهای جوان در زمینه تصویر و عکاسی و معرفی آنها به دنیای حرفه ای این هنر می باشد که در میان نیز اساتیدی شرکت خواهند نمود که تسریع کننده این روند جهت این صورت های معروف جوان خواهند بود. همچنین فراهم ساختن بستری مناسب جهت برپایی نمایشگاه های بین المللی این عزیزان خواهد بود.

این نمایشگاه که با عنوان خاص و شرایط شرکت با فرم سیاه وسفید و اندازه های مشخص می باشد با ۲۱ هنرمند و ۴۰اثر که همه سیاه و سفید می باشد به همراه قاب و پاسپارتو برگزار می شود.این نمایشگاه از ۱۰ تا ۱۵ آذر ماه برگزار می شود. در انتهای این نمایشگاه نفرات برتر این هر سال معرفی و جوایزی به آنها اهدا خواهد شد.

نگارخانه آتشزاد

گالری هایی در هفته دوم آذر ماه برپاست در اینجا به معرفی اجمالی آنها می پردازیم.

امیر شجاع شجاعی پور و سجاد همتی آثار خود را در این گالری از ۱۰ تا ۱۹ آذر ماه امسال عرضه می کنند.علاقه مندان می توانند جهت بازدید به نگارخانه آتشزاد مراجعه کنند.

نگارخانه کاوه

بهزاد بزرگی آثار خود را در این گالری از ۱۰ تا ۱۵ آذر ماه امسال عرضه می کند.علاقه مندان می توانند جهت بازدید به نگارخانه کاوه مراجعه کنند.

گالری گلستان

گالری هایی که در هفته دوم آذر ماه برپاست

هومن نصیری آثار خود را در این گالری از ۱۰ تا ۱۴ آذر ماه امسال عرضه می کند.علاقه مندان می توانند جهت بازدید به گالری گلستان مراجعه کنند.

گالری منزل نگار ۱۴

وحید بهری آثار خود را در این گالری از ۱۰ تا ۲۷ آذر ماه امسال عرضه می کنند. علاقه مندان می توانند جهت بازدید به گالری منزل نگار ۱۴ مراجعه کنند.

گالری ویستا

ترانه صادقیان آثار خود را در این گالری از ۱۰ تا ۲۰ آذر ماه امسال عرضه می کنند.علاقه مندان می توانند جهت بازدید به گالری ویستا مراجعه کنند.

گالری افرند

فرهاد ایزدخواه آثار خود را در این گالری از ۱۰ تا ۲۴ آذر ماه امسال عرضه می کند.علاقه مندان می توانند جهت بازدید به گالری افرند مراجعه کنند.

اتمام خبر/

واژه های کلیدی: کرمانشاه | نمایشگاه | کرمانشاه | هنرمندان | نقاشی | معرفی | بازدید | گالری گردی

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>