خانه » خبری و خواندنی » برنامه شاد «پنجره ها» روی آنتن شبکه آموزش می‌رود
 

 

برنامه شاد «پنجره ها» روی آنتن شبکه آموزش می‌رود

مجله گفتگو محور «پنجره ها» از شبکه آموزش سیما فضای شاد و دل انگیزی را جهت خانواده ها ایجاد می کند.

برنامه شاد «پنجره ها» روی آنتن شبکه آموزش می‌رود

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان به نقل از روابط عمومی شبکه آموزش سیما، سهیل سلیمانی تهیه کننده و کارگردان مجله تلویزیونی«پنجره ها» گفت: شعار این برنامه “برای خندیدن، جهت با هم بودن است” و بر آنیم در این برنامه فضای شاد و مفرحی را جهت مخاطبان ایجاد کنیم.

وی افزود: در این مجله تلویزیونی ۳ آیتم گفتگو در قالب گفتگوی کارشناسی، مجری مهمان و گفتگوی خاص داریم.

برنامه شاد «پنجره ها» روی آنتن شبکه آموزش می‌رود

سلیمانی بیان داشت: در گفتگوی کارشناسی از کارشناسان قضایی، سلامت و… دعوت شده است و در آیتم گفتگوی مجری مهمان، مجری برنامه خودش مهمان را دعوت می کند که مهمان از اشخاص نام آشنا همچون احترام برومند، فواد بابان و… خواهند بود و با مهمان حول محور زندگی ، خاطره بازی و نگاه به دوران تحصیلی گفتگو می کند.

وی خاطرنشان کرد: در گفتگوی خاص برنامه مجید واشقانی به عنوان مجری برنامه با مهمان مهم که از بازیگران، سیاستمداران و یا از ستاره های بی نام نشان از دل مردم به گفتگو می نشیند که این گفتگو در بستر زندگی و آموخته هایشان خواهد بود.

این تهیه کننده اظهار داشت: «پنجره‌ها» دارای آیتم‌های مختلفی از جمله کودکانه، شهرفرنگ، راپورت، گرامافون، شهرقصه، کندو، سکانس زندگی، پلک، حرفه خبرنگار، خاطره‌های بامزه، نیش، قلق، چهره‌ها، تقویم تاریخ، تن‌دُرُست(تلنگر)، روستا(قریه)، ۳۶۱ درجه، جمعه‌بازار(انباری)، استایل و…است که در برنامه های متفاوت پخش می شود.

وی اضافه کرد: در آیتم «سکانس زندگی»، فرازهایی از سکانس های خاطره انگیز فیلم های سینمایی همراه با موسیقی پخش می‌شود.همچنین در آیتم «گرامافون»، بازخوانی کارهای فاخر گذشته را خواهیم داشت.

مجله گفتگو محور «پنجره ها» از شبکه آموزش سیما فضای شاد و دل انگیزی را جهت خانواده ها ایجاد می کند.

سلیمانی تصریح کرد: آیتم«پاگشا» با ۲ صورت همراه شده است و به منزل های مردم می رود و در آیتم «جمعه بازار» وسایلی که در انباری ها یا گنجه ها وجود دارند و ممکن است کمتر مورد استفاده قرار گیرند، نشان داده شده است و از مردم می خواهیم از این وسایل تصویر بگیرند و به برنامه ارسال کنند تا این لوازم ارزش گذاری شوند.

وی ادامه داد: از دیگر آیتم های برنامه «شهر فرنگ» است که سری به موزه ها زده و به معرفی آنها می پردازد و تلاش شده است در این آیتم مردم را تشویق به آمدن به موزه و آشنا شدن با تاریخچه این اماکن کند.همچنین از آیتم های دیگر برنامه «پنجره ها» می توان به نشان دادن پشت صحنه برنامه های شبکه آموزش سیما اشاره کرد.

گفتنی هست، مجله گفتگومحور «پنجره ها» پنجشنبه شب ها ساعت ۲۲ و جمعه ها صبح ساعت ۱۰ صبح از شبکه آموزش سیما روی آنتن می‌رود.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سهیل سلیمانی | تهیه کننده | برنامه | سلیمانی | پنجره | همراه | مهمان | زندگی | خاطره | بازار | آموزش

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>