خانه » ورزشی » جایزه برترین فدراسیون آسیا به کل کشور عزیزمان ایران متعلق است / تاج
 

 

جایزه برترین فدراسیون آسیا به کل کشور عزیزمان ایران متعلق است / تاج

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: جایزه برترین فدراسیون الهام بخش فوتبال آسیا به کل کشور عزیزمان ایران متعلق است و اینگونه نیست که شخص تاج چنین جایزه ای بگیرد.

جایزه برترین فدراسیون آسیا به کل کشور عزیزمان ایران متعلق است / تاج

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان مهدی تاج درباره گزینش فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران به عنوان عالی ترین فدراسیون الهام بخش فوتبال آسیا گفت: خیلی خوشحالم این اتفاق افتاد و به ژاپن و کره جنوبی به عنوان ۲ کاندید دیگر دریافت جایزه برترین فدراسیون الهام بخش فوتبال آسیا احترام می گذارم چراکه آنها هم می توانستند برترین فدراسیون آسیا باشند. به هر صورت AFC این نظر را داشت و امیدوارم بتوانیم این روند را ادامه دهیم.

او ادامه داد: جایزه فدراسیون جهت تمام مربیان، بازیکنان، هیئت های فوتبال و مدیران عامل کلوب های سراسر کشور است چراکه کشور کشور عزیزمان ایران گزینش شده است و اینگونه نیست که شخص من یا فدراسیون فوتبال گزینش شده است باشد. فکر می کنم رسانه هایی که به ما کمک و حتی انتقاد کردند گزینش شدند چراکه انتقاد آنها منجر به توسعه و رشد ما شد. به نظر من جایزه برترین فدراسیون الهام بخش متعلق به کل کشور کشور عزیزمان ایران است.

تاج درمرود خروجی جلسه هیئت رئیسهAFC تصریح کرد: در مراسم امروز(چهارشنبه) با جیانی اینفانتینو صحبت کردم و خوشبختانه تمام مجموعه AFC اعتقاد دارند فوتبال باید از سیاست جدا و تمام مسابقه های به صورت رفت و برگشت برگزار شود. این امر در تمام دنیا وجود دارد و آسیا هم از این امر مستثنی نیست. عنوان مورد اهمیت که بعضی هم انتقادهایی نسبت به آن مطرح کردند این است که به چه دلیل در بیانیه هیئت رئیسه AFC نام کشور عزیزمان ایران نبود. این امر را پیگیری کردیم و اعضای هیئت رئیسه توضیح دادند که نشست اخیر راجع به درگیری تازه سه کشور عربستان، امارات و قطر برگزار شده است است درحالیکه کشور عزیزمان ایران از ۲ سال پیش درگیر برگزاری بازی در زمین بی طرف بوده هست. با این وجود بدون استثنا بازی بین نمایندگان تمام کشورها باید به صورت رفت و برگشت برگزار شود.

جایزه برترین فدراسیون آسیا به کل کشور عزیزمان ایران متعلق است / تاج

رئیس فدراسیون فوتبال در آخر خاطرنشان کرد: باید ببینیم AFC نسبت به این مصوبه هیئت رئیسه چه رفتاری انجام می دهد. اگر روی برگزاری بازی به صورت رفت و برگشت و استفاده تمام کشورها از حقشان پافشاری کند مشکلی نیست. فوتبال جهت تمام مردم است و هیچکس نمی تواند مردم را از فوتبال محروم کند. اینفانتینو هم صراحتا اعلام کرد تمام بازی ها باید به صورت رفت و برگشت برگزار شود مگر اینکه یک کشور امنیت نداشته باشد. فکر می کنم کشور عزیزمان ایران می تواند امنیت را به عالی ترین شکل تامین کند و هیچ اتفاق دیگری رخ نمی دهد. کشور عزیزمان ایران امنیت برگزاری دیدارهای عراق و سوریه را هم فراهم کرده است و آنها می توانند در کشور ما بازی کنند. بسیاری از تیم های بزرگ آسیا در کشور عزیزمان ایران بازی کرده اند و از این لحاظ هیچ مشکلی نداریم.

انتهای پیام/

اظهارات تاج راجع به مصوبه هیئت رئیسه AFC

واژه های کلیدی: هیئت رئیسه | الهام بخش | فوتبال | برگزاری | جایزه | ایران | امنیت | مهدی تاج

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>