خانه » ورزشی » خادم الشریعه با نظر خود همسرش را به ایتالیا برد
 

 

خادم الشریعه با نظر خود همسرش را به ایتالیا برد

پهلوان زاده گفت: خادم الشریعه خود تشخیص داده بود که همسرش جهت زیاد کردن روحیه به ایتالیا برود.

خادم الشریعه با نظر خود همسرش را به ایتالیا برد

به گزارش خبرنگار گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان مهرداد پهلوان زاده مدیر فدراسیون شطرنج در گفت و گو با رادیو راجع به مسابقه های قهرمانی جوانان دنیا در ایتالیا گفت: مسابقه های قهرمانی جوانان دنیا در ایتالیا برگزار شد. سارا خادم الشریعه، آرین غلامی و محدثه علیجان زاده در بخش انفرادی از کشورمان در این مسابقه ها حضور داشتند. عملکرد غلامی و علیجان زاده بهتر از نتیجه های “بیسیکشان” بود ولی ناکامی بزرگ به سارا خادم الشریعه تعلق داشت که در رده بیستم دنیا قرار گرفت.

رئیس فدراسیون شطرنج تصریح کرد: مسابقه های جهانی هر سال برگزار می شود. در چند سال گذشته نیز از کشور عزیزمان ایران شرکت کنندگانی در این مسابقه ها حضور داشتند. خادم الشریعه در سال ۲۰۱۴ موفق شد به عنوان نائب قهرمانی برسد. ولی در سال ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ او ترجیح داد، در این مسابقه ها حضور نداشته باشد. ۷۰ کشور نیز همه ساله در مسابقه های جهانی حضور می یابند.

خادم الشریعه با نظر خود همسرش را به ایتالیا برد

او راجع به علل ناکامی خادم الشریعه افزود: در هر حال هر ورزشکار حرفه ای ممکن است دچار افت و خیزهایی شود. از آن جا که تعداد شرکت کنندگان در این مسابقه ها زیاد است هر ورزشکار با یک برد و یا یک باخت با جا به جایی های زیادی در جدول مسابقه های مواجه می شود. اگر سارا می توانست از بین ۱۱ بازی خود ۲ برد زیاد کسب کند نتیجه بهتری می گرفت.

پهلوان زاده راجع به این عنوان که آیا خادم الشریعه به جای مربی، همسر خود را به مسابقه ها برده است بیان کرد: نه چنین چیزی صحت ندارد. او به علت آن که جز ۴ نفر برتر رده بندی بود با سهمیه شخصی به این مسابقه ها رفت. به علت مسائل در اخذ ویزا نتوانستیم مربی او را به ایتالیا بفرستیم و سارا از طریق اینترنت با مربی خود در ارتباط بود.

او راجع به حضور همسر خادم الشریعه در ایتالیا افزود: گزینش و تشخیص خود خادم الشریعه بود که وجود همسرش باعث آرامش او می شود. ما باید حق را به او بدهیم. زمانی که همسر سارا با هزینه شخصی به ایتالیا می رود ما هم نباید مخالفتی داشته باشیم. مطمئنا این نتیجه های بد جهت خادم الشریعه گران تمام شده است است.

پهلوان زاده گفت: کسب مدال اوج توانایی یک شخص است و اگر یک فرد با تشخیص درست متوجه می شود حضور فردی به او کمک می کند موردی ندارد. به علاوه این که همراهان با هزینه شخصی خود آمده باشد. البته این فرآیند نباید به مسائل مانند گردشگری تبدیل شود.

پهلوان زاده گفت: خادم الشریعه خود تشخیص داده بود که همسرش جهت زیاد کردن روحیه به ایتالیا برود.

انتهای پیام/

اظهارات پهلوان زاده راجع به عملکرد خادم الشریعه در مسابقه های جهانی

واژه های کلیدی: سارا خادم الشریعه | ورزشکار | ایتالیا | مسابقه | شطرنج | فدراسیون شطرنج | مسابقات جهانی شطرنج | اخبار شطرنج

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>